شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 16:54 منتشر شده در مورخ: 1399/01/12 شناسه خبر: 1595462
فرماندار کلاله:

ورودی و خروجی‌های شهرستان کلاله مسدود می‌شود

ورودی و خروجی‌های شهرستان کلاله مسدود می‌شود
علی اصغر بیانی، فرماندار کلاله گفت: تا ۱۵ فروردین ماه برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در شهرستان کلاله، ورودی و خروجی این شهرستان مسدود می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، علی اصغر بیانی در جلسه شورای تامین و ستاد مقابله با کرونا ویروس شهرستان که صبح امروز برگزار شد؛ گفت: در راستای جلوگیری از شیوع کرونا و اجرای دستورالعمل ستاد ملی کرونا، محور های ورودی، خروجی و تمامی مسیر های تفرجگاه ها شهرستان کلاله از ساعت ۶ بعدازظهر ۱۲ فروردین  تا ۶ بعداز ظهر ۱۵ فروردین مسدود می شود. 

وی افزود: برای انجام مأموریت محوله، ۳ ایستگاه ایست و بازرسی در ورودی روستای کوسه، پل صوفی شیخ داز و ورودی شهر فراغی بعد از گوگجه استقرار یافت که تا ۲۱ فروردین ماه بصورت ۲۴ ساعته فعال خواهد بود. 

فرماندار کلاله با بیان اینکه تردد خودروها در روز ۱۳ فروردین در شهرستان ممنوع می باشد؛ گفت: چنانچه خودرویی بدون دلیل و برای روز طبیعت از خانه خارج شود؛ ماموران راهنمایی رانندگی و سایر تیم های مسئول در شهر اعمال قانون می کنند و بنابر دستورالعمل ابلاغی، خودرو علاوه بر جریمه ۵۰۰ هزار تومانی یک ماه توقیف می شود.


انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1595462
ارسال نظر
نظرات