شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 15:39 منتشر شده در مورخ: 1399/01/12 شناسه خبر: 1595420
فرمانده سپاه درگز؛

توزیع بیش از 5000 لیتر مواد ضدعفونی کننده بین مردم درگز

توزیع بیش از 5000 لیتر مواد ضدعفونی کننده بین مردم درگز
محمدرضا غفاری گفت: با همکاری کارکنان سپاه، بسیجیان و خیرین درگز تاکنون بیش از 5000 لیتر مواد ضد عفونی کننده، به صورت رایگان بین شهروندان درگز و بخش های تابعه توزیع شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ پاسدار محمد رضا غفاری در گفتگو با  خبرنگار صبح توس از توزیع مواد ضدعفونی کننده بین مردم درگز خبر داد و اظهار کرد:: سپاه درگز با همکاری بسیجیان و خیرین توانسته است تاکنون بیش از 5000 لیتر مواد ضد عفونی کننده را به صورت رایگان بین شهروندان درگز و بخش های تابعه توزیع کند.

وی افزود: صبح دیروز نیز تعدادی بطری حاوی محلول ضد عفونی کننده بین اداراتی همچون کمیته امداد، جهاد کشاورزی، زندان، نیروی انتظامی و ... که بیشترین ارتباط با ارباب رجوع را دارند توزیع شد.

فرمانده سپاه درگز ضمن تقدیر از مردم فهیم درگز در خصوص همکاری با سپاه و نهادهایی که سعی در مهار این ویروس دارند گفت: ماندن در خانه و حضور حداقلی در اجتماعات بیرون از منزل، بزرگ ترین کمکی است که هر یک از ما می توانیم برای سلامتی خود و خانواده و دیگر همشهریان انجام دهیم.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: کارکنان سپاه درگز با همکاری بسیجیان این ناحیه، همه روزه معابر عمومی، درب منازل، کوچه های شهر و بخش ها را ضدعفونی و گند زدایی می کنند؛ این اقدام به لطف خدا تا مهار کامل ویروس کرونا ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1595420
ارسال نظر
نظرات