شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 22:35 منتشر شده در مورخ: 1399/01/11 شناسه خبر: 1595241

شایعه فرار از زندان اهواز صحت ندارد

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: شایعه فرار از زندان سپیدار اهواز صحت ندارد و نیروهای انتظامی اجازه ندادند هیچ کس حتی از بندهای زندان هم خارج شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛سردار حیدر عباس زاده امشب در گفت‌وگویی اظهار کرد:  تعدادی از زندانیان 2  بند  زندان سپیدار اهواز امروز قصد آشوب و ایجاد ناآرامی داشتند که با حضور به موقع نیروهای انتظامی و امنیتی آرامش به زندان برگردانده شد و اکنون هیچ‌گونه مشکلی در زندان  وجود ندارد.

 وی با اشاره به سوزاندن چند سطل زباله  توسط تعداد محدودی از زندانیان در فضای داخل زندان، افزود:عوامل امنیتی و انتظامی حاضر در زندان این آتش سوزی‌های محدود را هم مهار کرده و خوشبختانه کسی در بین این زندانیان آسیبی ندیده است.

فرمانده انتظامی خوزستان عنوان کرد:  شایعه فرار زندانیان این زندان صحت ندارد و نیروهای امنیتی و انتظامی زندان همچنین نیروهای کمکی اجازه نداده اند هیچ زندانی حتی از بندهای زندان هم خارج شوند.

سردار عباس زاده با تاکید بر  با حضور پر قدرت نیروهای انتظامی در محل زندان سپیدار، بیان کرد:  در حال حاضر آرامش کامل در تمامی بندهای این زندان حاکم است و قطعا با افرادی که محرک ناآرامی در این زندان بوده اند برخورد قانونی خواهد شد.

منبع:فارس
انتهای پیام/

 

https://newsromm.dana.ir/1595241
ارسال نظر
نظرات