شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 14:44 منتشر شده در مورخ: 1399/01/11 شناسه خبر: 1595149
بیانیه ارتش به مناسبت 12 فروردین:

تا پای جان در دفاع از انقلاب اسلامی ایستادگی می کنیم

تا پای جان در دفاع از انقلاب اسلامی ایستادگی می کنیم
ارتش جمهوری اسلامی ایران در بیانیه ای به مناسبت روز ملی جمهوری اسلامی تاکید کرد: در راه حفظ و پاسداری از نظام و انقلاب از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نکرده و تا پای جان در این راه، مستدام و پایدار می‌ مانیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی ارتش، به مناسبت 12 فروردین روز جمهوری اسلامی، ارتش جمهوری اسلامی ایران بیانیه ای صادر  کرد و این روز را الگویی جدید از زندگی در عرصه اجتماعی بر مبنای  "اسلامیت" و "جمهوریت"  دانست.

متن بیانیه به این شرح است؛

41 سال پیش در 12 فروردین سال 1358،  مردم فهیم و بصیر ایران اسلامی که به تازگی کشور را از زیر یوغ حکومتی فاسد و ظالم نجات داده بودند، از فرصت پیش آمده در ابراز رأی و نظر خود برای تعیین سرنوشت کشورشان استفاده کرده و با حضور حداکثری در پای صندوق های رأی، حماسه‌ای بی‌نظیر و تاریخی را ثبت کرده و با انتخاب 98/2 درصدی خود، رأی به استقرار حکومت "جمهوری اسلامی" دادند.

حضور حماسی بیش از 98 درصدی مردم در پای صندوق‌های رأی در روزهای سرنوشت ساز پس از پیروزی انقلاب اسلامی و رأی قاطع به "جمهوری اسلامی"؛ بیان کننده خواست و اراده مردم در استکبارستیزی، آزادی‌خواهی و استقلال‌طلبی بود. خواسته ای که اکنون و با گذشت بیش از 41 سال از پیروزی انقلاب اسلامی علی رغم تمامی سختی ها و مشکلات و دشمنی های بی‌حد و حصر دشمنان این کشور و نظام؛ کماکان خواسته اصلی ملت بصیر و فهیم ایران اسلامی است.

حاکمیت موازین اسلامی، در چارچوب مردم‌سالاری دینی، اقتدار دفاعی – نظامی، پیروزی بر انواع توطئه‌ها، تحریم‌ها و تهدیدهای دشمنان داخلی و خارجی، خوداتکایی و خودکفایی و رشد و پیشرفت بالای علمی در سطح جهان؛ از جمله دستآوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی پس از رأی ملت ایران به نظامی اسلامی در 12 فروردین سال 1358 است.   

همانگونه که تاکنون جمهوری اسلامی ایران، با اتکا به قدرت لایزال الهی و پشتیبانی مردمی، توانسته مسیر پیشرفت و بالندگی را با شتاب طی نماید، امروز نیز گام برداشتن در مسیر اهداف انقلاب اسلامی و مقابله با توطئه ها و برنامه های دشمن با همت و همدلی آحاد مردم و مسئولان، در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام "جهش تولید" نامگذاری شده است، به شکوفایی ظرفیت‌های داخلی و اقتدار بیش از پیش میهن اسلامی می انجامد.

فرزندان غیور ملت در ارتش جمهوری اسلامی ایران با تأسی به شعائر اسلامی و پایبندی به شعارهای استقلال، آزادی، مردم سالاری دینی، عدالت و مقاومت بعنوان اصول بنیادین انقلاب که رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام نوروزی خود به آن اشاره کردند؛ کماکان در راه حفظ و پاسداری از نظام و انقلابی که ملت بزرگوار ایران آن را خلق کرده‌اند و در طول 40 سال گذشته با حضور در تمامی صحنه‌ها، از آن محافظت کرده‌اند؛ از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نکرده و تا پای جان در این راه، مستدام و پایدار می‌مانند.

انتهای پیام/ک

https://newsromm.dana.ir/1595149
ارسال نظر
نظرات