شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 14:30 منتشر شده در مورخ: 1399/01/11 شناسه خبر: 1595140
از طریق تماس ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور صورت گرفت؛

بررسی آخرین اقدامات ضد کرونایی در استانهای آذربایجان غربی، خوزستان، اردبیل و زنجان

بررسی آخرین اقدامات ضد کرونایی در استانهای آذربایجان غربی، خوزستان، اردبیل و زنجان
رئیس جمهور از طریق تماس ویدئو کنفرانسی در جریان آخرین اقدامات برای مقابله با ویروس کرونا در استانهای آذربایجان غربی، خوزستان، اردبیل و زنجان قرار گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور امروز در ارتباط ویدئو کنفرانسی با استان‌های آذربایجان غربی، خوزستان، اردبیل و زنجان ضمن گفت‌وگو با استانداران و روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی این استان‌ها، در جریان آخرین وضعیت شیوع بیماری کرونا و چگونگی مقابله با این بیماری و درمان بیماران قرار گرفت.

 روحانی همچنین در این ارتباط‌ های تصویری با پزشکان و پرستاران بیمارستان طالقانی ارومیه، بیمارستان رازی اهواز و بیمارستان حضرت ولی‌عصر(عج) زنجان نیز گفتگو کرد و در جریان روند ارایه خدمات بهداشتی و درمانی به بیماران، روند بستری و ترخیص بیماران مبتلا به کرونا در این مراکز و نیازمندی‌ها جهت ارایه خدمات بهتر در مسیر مقابله با شیوع این بیماری قرار گرفت.

رئیس جمهور همچنین در ارتباط ویدئوکنفرانسی با استان اردبیل با مدیران و فعالان یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان این استان که با ایجاد خط تولید جدید در زمینه تولید روزانه 5 هزار ماسک N95 فعال می‌باشد، گفتگو و در جریان روند تولیدات و فعالیت‌های این واحد دانش‌بنیان و چگونگی کمک این واحدهای تولیدی به کادر درمانی و بهداشتی کشور برای حرکت در مسیر مقابله با بیماری کرونا قرار گرفت.

انتهای پیام/ک

https://newsromm.dana.ir/1595140
ارسال نظر
نظرات