شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 13:58 منتشر شده در مورخ: 1399/01/11 شناسه خبر: 1595107
رئیس اداره صمت بروجرد:

۱۰۰۰۰ ماسک در نساجی بروجرد تولید شد

۱۰۰۰۰ ماسک در نساجی بروجرد تولید شد
حمید آزادبخت با بیان اینکه تاکنون 10 هزار ماسک در نساجی بروجرد تولید شده است گفت: تعداد ماسک های تولیدی در این واحد تا پایان فروردین ماه به 100 هزار ماسک افزایش می یابد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمید آزادبخت در گفت و گو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: با راه اندازی واحد تولیدی ماسک در نساجی بروجرد تاکنون ۱۰ هزار ماسک در این واحد تولید شده است.

وی افزود: تعداد ماسک های تولیدی در این واحد تا پایان فروردین ماه به ۱۰۰ هزار ماسک افزایش می یابد که این واحد ماسک های پنج لایه استاندارد را تولید می کند.

رئیس اداره صمت بروجرد تصریح کرد: همچنین در زاگرس پوش نیز ماسک های مورد نیاز تولید می‌شود که در مجموع دو واحد در حال تولید ماسک و سه واحد هم در حال تهیه مواد ضدعفونی کننده و ژل های بهداشتی هستند.

وی از پلمپ ۴۸۵ واحد صنفی خبر داد و عنوان کرد: علیرغم همه تذکرات و هشدارها به واحدهای صنفی اما متاسفانه برخی از آنها اقدام به تعطیلی نمی کنند که پلمپ این واحد ها صورت گرفت.

آزادبخت خاطرنشان کرد: تاکنون ۱۵ هزار بازرسی از واحدهای صنفی انجام شده که ۴۸۵ واحد به دلیل تعطیل نکردن پلمپ شده اند.

رئیس اداره صمت بروجرد گفت: شکست کرونا با همکاری و رعایت نکات ارائه شده صورت می گیرد که ضروری است همه همکاری داشته باشند تا هر چه سریعتر زنجیره انتقال کرونا قطع شود.

 

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1595107
ارسال نظر
نظرات