شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 12:44 منتشر شده در مورخ: 1399/01/11 شناسه خبر: 1595084

برگزاری مراسم ۱۲ فروردین استان تهران به صورت مجازی

برگزاری مراسم ۱۲ فروردین استان تهران به صورت مجازی
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با تشریح برنامه‌های یوم الله ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی در استان، از برگزاری مراسم گرامیداشت این روز به صورت مجازی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام سید محسن محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در آستانه یوم الله ۱۲ فروردین در جمع خبرنگاران با تشریح برنامه‌های این روز، اظهار داشت: بدون تردید حضور باشکوه مردم ایران اسلامی در همه‌پرسی ۱۲ فروردین ماه سال ۱۳۵۸ و رأی تاریخی به نظام جمهوری اسلامی، زمینه‌ساز عزت و اقتدار امروز این کشور شده است که به‌عنوان الگویی در میان کشورهای آزادی‌خواه جهان می‌درخشد.

وی ادامه داد: در ۱۲فروردین سال ۱۳۵۸ مبارزات ضدسلطنتی و طاغوتی و شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی ملت ایران به بار نشست و نظام جمهوری اسلامی ایران استقرار یافت.

رئیس ستاد بزرگداشت یوم الله ۱۲ فروردین استان تهران بیان کرد: با مسؤولان یا رابطان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در شهرستان‌های استان تهران هماهنگی لازم صورت گرفته و راه‌کارهای پیشنهادی ۱۲ فروردین با توجه به شیوع ویروس کرونا و تأکید بر انجام تبلیغات محیطی منتقل شده است.

حجت الاسلام محمودی با تشریح برنامه‌های یوم الله ۱۲ فروردین استان تهران یادآور شد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با توجه به تقارن ۱۲ فروردین با اعیاد شعبانیه، برنامه‌های مختلفی را پیش‌بینی کرده که از جمله می‌توان به تنظیم و انتشار بیانیه اختصاصی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران به مناسبت دوازدهم فروردین چهل و یکمین سالگرد تثبیت نظام اسلامی اشاره کرد.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور افزود: با توجه به عدم برگزاری مراسم ۱۲ فروردین در سطح کشور، مراسم مجازی گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد تثبیت نظام اسلامی در دستور کار قرار گرفت که این مراسم در فضای مجازی و کانال‌های خبری منعکس خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران تبلیغات محیطی و شهری به مناسبت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی، نصب ریسه و پرچم جمهوری اسلامی در میادین و معابر شهری در ایام الله ۱۲ فروردین و استفاده از فرصت فضای مجازی برای انتشار مطالب مفید با موضوع ۱۲ فروردین به منظور آگاهی بخشی به مخاطبان و تبریک چهل و یکمین سالگرد تثبیت نظام اسلامی را از دیگر برنامه‌های این ایام اعلام کرد.

حجت الاسلام محمودی با اشاره به نقش رسانه ملی در معرفی اهمیت یوم الله ۱۲ فرورردین یادآور شد: مصاحبه اختصاصی با رسانه ملی و خبرگزاری صدا و سیما به منظور تشریح برنامه‌های یوم الله ۱۲ فروردین استان تهران انجام و پخش خواهد شد.

وی در پایان ضمن آرزوی شفای عاجل برای بیماران مبتلا به کرونا، از زحمات و تلاش‌های ایثارگرانه پزشکان و پرستاران، مدافعان سلامت و گروه‌های جهادی در مقابله با این ویروس قدردانی کرد و گفت: امروز جامعه درمان کشور، شهدای زیادی را تقدیم کرده است که هیچ‌گاه یاد و نام این شهیدان خدمت، از اذهان پاک خواهد شد.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1595084
ارسال نظر
نظرات