شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 14:07 منتشر شده در مورخ: 1399/01/10 شناسه خبر: 1594788
ذوبی سرابی خبر داد؛

اهدا پک‌های بهداشتی فرهنگی به نیازمند شرق گلستان

اهدا پک‌های بهداشتی فرهنگی به نیازمند شرق گلستان
رییس اوقاف و امور خیریه شرق استان گلستان گفت: در راستای مبارزه با ویروس کرونا اهدا پک های بهداشتی ، فرهنگی در بین خانواده های محرومین در دستور کار اداره اوقاف و امور خیریه شرق استان گلستان قرار گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، رییس اوقاف و امور خیریه شرق استان گلستان در گفتگو‌ با خبرنگار ما گفت: از ۲۸ اسفند ماخ عملیات ضد عفونی در زیارتگاه ها و اماکن مقدس شهرستانهای مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه انجام و همچنین بقاع بعضی از روستاها نیز به همت هیات امنا کاملا ضدعفونی شد.

وی افزود: از دیگر خدمات اولیه این اداره، اهدا بیش از ۲۰۰۰ ماسک  و ۱۰۰۰ عدد محلول ضد عفونی دست در بین اقشار ضعیف و‌محروم جامعه بود.

ذوبی سرابی اظهار داشت: این اداره با همت و همکاری سپاه و دیگر پایگاه های بسیج و هیات های تراز اول مکتبی در نیمه دوم تعطیلات فروردین ماه سال جاری اقدام به بسته بندی پک های بهداشتی فرهنگی شامل محلول ضدعفونی دست و سطوح، ماسک دعای هفتم صحیفه سجادیه، بروشور توصیه های بهداشتی کرده است که به زودی در بین خانواده های نیازمند شهرستان ها توزیع خواهد شد و علاوه بر این، عملیات ضد عفونی قسمتی از شهرستان با همت گروه های جهادی و اوقاف، هیات امنا و خیرین  این شهرستان انجام خواهد شد.

وی در پایان گفت: این اداره در قالب طرح دستهای مهربانی تعداد ۵۰ بسته غذایی و ۲۵ بسته گوشت گرم گوسفندی در بین نیازمندان از محل اجرای نیت واقفین خیراندیش و خیرین عزیر توزیع کرد.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1594788
ارسال نظر
نظرات