شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 15:13 منتشر شده در مورخ: 1399/01/10 شناسه خبر: 1594783
فرماندار گالیکش:

در سال جدید هیچ مورد فوتی بر اثر بیماری کرونا نداشتیم

در سال جدید هیچ مورد فوتی بر اثر بیماری کرونا نداشتیم
فرماندار گالیکش گفت: خوشبختانه در سال جدید تاکنون هیچ مورد فوتی بر اثر بیماری کرونا در شهرستان گالیکش ثبت نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، علی‌اصغر میرزایی صبح امروز در مصاحبه رادیویی با مرکز صدا و سیمای گلستان ضمن قدردانی از همکاری مردم و کمک خیرین خاطرنشان کرد: با وجود مشکلات و کمبودها در ابتدای شیوع ویروس کرونا در شهرستان، با پیگیری‌های صورت‌گرفته و با کمک‌های مردمی و خیرین اقلام موردنیاز بهداشتی نظیر ماسک و دستکش و مواد ضدعفونی کننده تأمین و در سطح شهرستان توزیع شد و حاصل این تلاش ها این است که در سال جدید مورد فوتی بر اثر کرونا نداشتیم.

وی افزود: براساس دستورالعمل‌های ابلاغی، طرح پایش افراد در خروجی استان در محل ایست‌و‌بازرسی تنگراه توسط مرکز بهداشت و درمان و هلال احمر شهرستان در حال انجام است و افرادی که تب بالا دارند یا مشکوک به کرونا هستند شناسایی و برای آزمایش‌های لازم به شبکه بهداشت‌ودرمان هدایت خواهند شد.

میرزایی گفت: غربالگری خانه به خانه با همت شبکه بهداشت و سپاه پاسداران در حال پیگیری است و تاکنون 21هزار نفر در این طرح تست شده‌ و با تقویت تیم‌های غربالگری سرعت این پایش بیشتر خواهد شد و در روزهای آینده ان‌شالله همه مردم شهرستان در این طرح قرار خواهند گرفت.

فرماندار و رئیس ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونای شهرستان با قدردانی از اقدامات صورت‌گرفته درخصوص ضدعفونی معابر سطح شهرستان، ادامه داد: تاکنون حداقل 12 مرحله محلول‌پاشی و ضدعفونی در سطح شهرها و روستاها توسط شهرداری‌ها و دهیاری‌ها صورت گرفته است و عملیات ضدعفونی و گندزدایی معابر سطح شهرستان، اماکن عمومی، فضاهای سبز، عابربانک‌ها، وسایل حمل‌و‌نقل عمومی، سطوح صاف و غیره ادامه دارد.

وی یادآور شد: اقامتگاه‌های بوم‌گردی، مهمان‌پذیرها، خانه‌های مسافر، هتل‌ها و تفرجگاه‌های تفریحی سطح شهرستان تعطیل می‌باشد و جهت قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا ورود مسافران به این اماکن ممنوع می‌باشد.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1594783
ارسال نظر
نظرات