شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 21:00 منتشر شده در مورخ: 1399/01/09 شناسه خبر: 1594588
رئیس کل دادگستری مازندران اعلام کرد

دستور ویژه به دادستان‌ها برای اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی

دستور ویژه به دادستان‌ها برای اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی
محمدصادق اکبری رئیس کل دادگستری مازندران گفت: جهت نظارت میدانی دراجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی به رؤسای دادگستری و دادستان‌های سراسر استان دستور ویژه صادر کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، حجت‌الاسلام محمدصادق اکبری در گفت و گویی، اظهار کرد: با توجه به تصویب، ابلاغ و اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و کنترل ورودی و خروجی شهرهای استان و در اجرای مصوبات هفتم اسفند جاری شورای تأمین استان، ضمن برقرای ارتباط و تعامل با فرمانداران، رؤسا و دادستان‌ها باید نسبت به حضور میدانی در محل‌های اجرای طرح اقدام کنند. 

وی افزود: باید نظارت در طول مدت اجرای این طرح به صورت رندومی جهت کنترل بر عملکرد عوامل اجرایی طرح و مساعدت در انجام هرچه بهتر و اتخاذ تصمیم مقتضی در جهت رفع مشکلات احتمالی آن اقدام کرده و در صورت وجود مشکل، مراتب گزارش شود تا با هماهنگی با استاندار اقدام مقتضی معمول شود.
 
اکبری تصریح کرد: نتیجه اقدامات به صورت پیامکی و طی گزارش کتبی به اینجانب و دادستان مرکز استان منعکس شود و این مسؤول باید نسبت به پیگیری اجرای دستورالعمل فوق در سراسر استان و گزارش آن اقدام کند.

این مسئول بیان کرد: دستگاه قضایی با کسانی که از اجرای این طرح سرپیچی کنند یا با رفتارهای ناهنجار در امنیت و آرامش جامعه اختلال ایجاد کنند به شدت برخورد می‌کند.

وی عنوان کرد: دادستان‌ها و دیگر ارگان‌های مرتبط نظامی و انتظامی باید در این زمینه ورود جدی داشته باشند زیرا تمهیدات اتخاذ شده مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا و به منظور کنترل شیوع این ویروس در راستای حفظ سلامت مردم و جلوگیری از به خطر افتادن بهداشت عمومی و مساعدت در جهت کنترل هر چه بهتر مبادی ورودی شهر‌ها است.

اکبری در پایان از فعالیت شعب کشیک در استان در ایام تعطیلات نوروز در راستای خدمت‌رسانی هر چه بهتر به مردم خبر داد و گفت: تمامی شعب قضایی استان در ایام نوروز  فعال بوده و قضات کشیک برای ارائه خدمت هرچه بهتر به مراجعان  در همه حوزه‌های قضایی آماده به خدمت هستند.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1594588
ارسال نظر
نظرات