شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 10:59 منتشر شده در مورخ: 1399/01/09 شناسه خبر: 1594451
تحلیل‌گر سیاسی غرب آسیا تشریح کرد:

حمله بیولوژیک آمریکا با سلاحی به نام «کرونا»/ هدف از ورود پزشکان بدون مرز چه بود؟

حمله بیولوژیک آمریکا با سلاحی به نام «کرونا»/ هدف از ورود پزشکان بدون مرز چه بود؟
امیر علی حیدر امیری به پشت پرده کمک آمریکا به ایران اشاره کرد و گفت: آمریکا در جنگ بیولوژیک سابقه طولانی دارد و هیچ‌گاه اقدام بشردوستانه‌ای انجام نداده مگر اینکه اهداف شومی در آن نهفته باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امیر علی حیدر امیری در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک شیوع بیماری کرونا در جهان را جنگی بیولوژیک دانست و اظهار داشت: میان اکثر استراتژیست ها و تئوریسین ها اعتقاد بر این است که این بیماری یک جنگ بیولوژیی (زیستی) است، البته برخی ها معتقدند این جنگ، پروژه ای مشترک بین چین و روسیه و حتی بین چین و آمریکاست.

وی افزود: آمریکا در جنگ بیولوژیک سابقه طولانی و منفی دارد همانطوری که در ویتنام، افغانستان، عراق، لبنان و فلسطین اشغالی و در دیگر کشورها این کار را انجام داده و متهم ردیف اول ساخت ایدز است، لذا بیشتر شک و گمان در این راستاست که جنگ بیولوژیک از ناحیه آمریکا بوده و این ویروس ساخته آزمایشگاه های آن هاست.

کارشناس مسائل سیاسی غرب آسیا عنوان کرد: درکنار جنگ بیولوژیکی یک جنگ ادراکی(شناختی) با هجمه رسانه ای برای تغییردادن باور و افکار افراد هم وجود دارد تا با ارسال انواع نوشتار، فیلم و مطالب به اذهان مردم، با وجود هزاران انسان مبتلا به ویروس کرونا، در مقابل میلیاردها نفر در جهان روح و روانشان درگیر بیماری کرونا شده که هدفشان همان جنگ ادراکی و شناختی است.

  وی خاطرنشان کرد: بُعد سوم شیوع این بیماری، جنگ ایدئولوژیکی است که غرب گدایان، غرب گرایان و غرب زدگان ضمن بی تأثیر خواندن دین و مذهب، علم را در مقابله با این ویروس کارساز دانسته و به این موضوع دامن زدند که دعا اثرگذار نیست، اگرچه بعد از اینکه ایتالیا، انگلستان، آلمان، اسپانیا و آمریکا با آمار بالای تعداد مبتلایان به این ویروس در کشورهای خود مواجه شدند دست به دعا و عبادت برداشته و از خدا طلب کمک کردند.

امیری بیان کرد: با توجه به اینکه بیشتر آزمایشات در غرب بر روی حیوانات حرام گوشت و بعضا نجس انجام می شود و از طرفی ساخت بسیاری از واکسن ها در اروپا و آمریکا برپایه استفاده از سرم خون خوک و ژن خوک پایه ریزی می شوند و اعتقاد بر این است که اگر واکسنی بر پایه خوک بر مسلمانان تزریق شود موجب تضعیف هولی کروموزوم ( کروموزوم مقدس) آنان خواهد شد و ممکن است نسلی که این واکسن را دریافت کنند از دین و خدا دور شوند.

وی بیان کرد: آمریکا آن زمانی که ویروس ابولا را در آفریقا به صورت اپیدمی فراگیر و به عنوان بیماری واگیر گسترش دادند، بعد از مدتی واکسن آن را به مردم آفریقا تزریق کردند و در کنار نجات اقتصاد ورشکسته آمریکا در بین مردم آفریقا اینگونه جا انداختند که منجی آنها آمریکاست.

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به راه اندازی کمپین گلشیفته فراهانی باعنوان ساخت واکسن سرطان و ارسال بزاق دهان و خون بیش از شش هزار ایرانی به موسسات بهایی اظهار داشت: متأسفانه ژنوم ایرانی ها را منتقل کردند تا نقاط ضعف و قوت ژن ایرانی ها را بشناسند و جالب تر این که ژن ایرانی، آلمانی و ایتالیایی شبیه هم است و امروز اگر فراگیری و گسترش این اپیدمی در سه کشور را با هم مقایسه کنید تقریبا نزدیک به هم است و این موضوع یکی از مواردی است که بیشتر نشان می دهد شیوع ویروس کرونا یک جنگ بیولوژیکی است.

وی با اشاره به بی اعتمادی ایرانیان به غربی ها به ورود خون های آلوده به ایدز از جانب فرانسه به ایران افزود: در سال های جنگ تحمیلی بیشترین سلاح شیمیایی عراق را آلمان و فرانسه تامین می کرد از طرفی آلمان بیشترین تعداد مصدومان را پذیرش می کرد و به نوعی به ایران گفت ما می خواهیم ایرانی ها را درمان کنیم و البته ما بعدا متوجه شدیم مصدومان را فراخوانی کردند چون می خواستند تاثیرگذاری سلاح شیمیایی را بدانند لذا دید ما نسبت این کشورها منفی است.

نویسنده کتاب بیداری اسلامی به فرمایشات مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: به آمریکایی ها هیچ اعتمادی نیست زیرا ممکن است داروهایی ارسال کنند که ویروس را در ایران شایع تر و یا ماندگار کنند؛ آمریکا هیچ گاه اقدام بشردوستانه ای را انجام نداد مگر این که اهداف شومی در آن نهفته باشد لذا ما به آمریکا و غرب اعتمادی نداریم چون سابقه منفی این کشورها را می دانیم.

وی با اشاره به رصد دقیق کارشناسان زبده اطلاعاتی کشور در قضیه اعزام پزشکان بدون مرز افزود: ما نیازی به پزشکان بدون مرز که ظن و گمان جاسوسی بودن آن ها برای همگان محرز است نداریم؛ شاید کارشناسان امنیتی آمریکا برای تکمیل پرونده جنگ بیولوژیکی و ارزیابی تاثیر و نحوه عملکرد این ویروس بر ژن مردم ایران می خواهند افرادی را در قالب گروه های حامی حقوق بشر و پزشکان بدون مرز از طریق دیگر کشورها همچون فرانسه به کشور منتقل کنند.

امیری با بیان اینکه سازمان بهداشت جهانی اذعان داشت که ایران در قالب کادر پزشکی و درمانی، بیشترین موفقیت را در مبارزه با کرونا ویروس داشته است عنوان کرد: یکی از الطاف خفیه الهی و سرمایه عظیم و نهفته ما همین جهادیون، انقلابیون و بسیجیان هستند که در سیل، زلزله و اپیدمی ها همه پای کار آمده اند و شب هایی که مردم در خواب هستند بسیجی های ما پله به پله، کوچه به کوچه اماکن را ضدعفونی می کنند، در کجای تاریخ کشورهای مدعی نشان می دهد نیروهای نظامی، بسیجیان و روحانیون به میدان بیایند و به مردم کمک کنند.

نویسنده کتاب جنگ نرم تصریح کرد: امروز لشگری چند میلیونی از بسیجیان به مانند حرکت عظیم اربعین وارد عمل شده است و ان شاءالله جهان اسلام و محور مقاومت در مقابل با جنگ بیولوژیکی هم کارآزموده می شویم و این روزها برای ما رزمایش و به نوعی تمرین برای مبارزه با شیطنت های آتی نظام سلطه است.

انتهای پیام/
https://newsromm.dana.ir/1594451
ارسال نظر
نظرات