شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 13:35 منتشر شده در مورخ: 1399/01/07 شناسه خبر: 1593964
فرمانده سپاه دورود:

اعمال محدودیت تردد در ورودی شهر دورود/۳۰۰ بسیجی کار غربالگری را انجام می‌دهند

اعمال محدودیت تردد در ورودی شهر دورود/۳۰۰ بسیجی کار غربالگری را انجام می‌دهند
کریم زینی وند از فعالیت گروه های جهادی برای ضد عفونی سطح شهر خبر داد و گفت: 300 نفر از بسیجیان کار غربالگری را انجام می دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کریم زینی وند در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، با اشاره به فعالیت ۳۰۰ بسیجی در طرح غربالگری اظهار داشت: در راستای مقابله و پیشگیری از شیوع کرونا در سطح شهرستان دورود همه راه های اصلی تحت کنترل نیروهای بهداشت، بسیج و نیروهای نظامی و انتظامی است.

وی افزود: نیروهای بسیجی تحت عنوان ستاد مردمی قرارگاه مبارزه با ویروس کرونا سازماندهی شده اند و به صورت شبانه روزی در ورودی های شهرستان حضور یافته و محدودیت های ترددی را کنترل می کنند.

فرمانده سپاه ناحیه دورود عنوان کرد: از مسافران در ورودی های شهر تب سنجی و غربالگری اولیه انجام و نکات بهداشتی  برای کاهش رفت وآمدهای غیرضروری صورت می گیرد و تمامی امکانات و تجهیزات نیروهای بسیج و اداره های شهرستان آماده همکاری و ارائه خدمت هستند.

وی از فعالیت ۳۰ گروه جهادی برای ضدعفونی مراکز، مناطق، ادارات و روستاها خبر داد و گفت: گروه های جهادی از ابتدای شیوع بیماری کرونا کار ضدعفونی مناطق مختلف شهرستان، نهادها وارگان های اداری، روستاها و مراکز دیگر را آغاز کرده اند که این اقدام به صورت مستمر در حال انجام و است ادامه خواهد داشت.

زینی وند با بیان اینکه سپاه دورود تا پایان مقابله با کرونا با استفاده از تمام ظرفیت‌های مردمی در عرصه حضور خواهد داشت: اظهار داشت: هم اکنون گروه‌های مختلفی از مردم، هئیت های مذهبی، سازمان های مردم نهاد و ستادهای مردمیو طلاب برای کمک به کادر بهداشتی و ضدعفونی مناطق و مراکز حساس دورود و مقابله با ویروس کرونا فعالیت دارند.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1593964
ارسال نظر
نظرات