شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 13:17 منتشر شده در مورخ: 1399/01/07 شناسه خبر: 1593894
فرمانده سپاه خرم‌آباد:

از ورود خودروهای پلاک غیر بومی به خرم آباد خودداری می‌شود

از ورود خودروهای پلاک غیر بومی به خرم آباد خودداری می‌شود
ماشاالله بازگیر گفت: 4 تور ایست و بازرسی در ورودی های شهر خرم آباد و تفرجگاه ها جهت ممانعت از ورود خودروهای با پلاک غیر بومی دایر شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ماشاالله بازگیر در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، در راستای اقدامات بسیج در مقابله با جنگ بیولوژیکی دشمن اظهار داشت: با فراهم کردن تجهیزات دستی، خودرویی و استفاده از ظرفیت بیش از چهار هزار و ۵۰۰ بسیجی، رزمایش بزرگ دفاع بیولوژیک در سطح شهرستان آغاز شده و همچنان ادامه دارد.


وی افزود: با حضور بیش از ۴۷۰ تیم متشکل از گروه های جهادی بسیج، قرارگاه های مردمی و فرهنگی امام خامنه ای، صاحب الامر و هیئات رزمندگان اسلام و همچنین با هماهنگی میان شبکه بهداشت و درمان شهرستان به صورت شبانه روزی و با رعایت اصول بهداشتی و درمانی، عملیات ضدعفونی و میکروب زدایی معابر، خیابان ها و کوچه ها، اماکن عمومی از جمله بیمارستان ها، بانک ها، ادارات، فروشگاه ها و روستاها انجام شده و روال ضدعفونی تا ریشه کن شدن بیماری استمرار دارد.

فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد با اشاره به برپایی تورهای ایست و بازرسی در مبادی ورودی‌های شهر عنوان کرد: بیش از چهار تور ایست و بازرسی در ورودی های شهر خرم آباد و تفرجگاه ها جهت ممانعت از ورود خودروهای با پلاک غیر بومی دایر شده است و همچنین در همکاری با هلال احمر ایستگاه های کنترل سلامت برای سنجش و تست تب سنجی مردم برپا شده است.

وی با بیان اینکه بسیاری از بسیجیان به صورت داوطلبانه برای همکاری با مراکز بهداشت و مراقبت از بیماران مبتلا به کرونا نام نویسی کرده اند خاطرنشان کرد: بر اساس بازدیدی که از پایگاه ها و مراکز بهداشت داشتیم بیش از ۲۴۷ بسیجی خواهر و برادر در قالب تیم های غربالگری، مراقبتی و ضدعفونی مشغول فعالیت و امداد رسانی هستند و گروه های جهادی بسیج نیز ضدعفونی منازل بیماران مبتلا به کرونا را شروع کرده اند.

سرهنگ بازگیر با اشاره به توزیع ۲۴ هزار دستکش و دو هزار ژل ضدعفونی کننده میان مردم مناطق محروم بیان کرد: به همت بسیجیان و خیرین با راه اندازی ۱۴ کارگاه تولید ماسک تاکنون بیش از ۵۴ هزار ماسک تولید و توزیع شده است.

وی گفت: پک های بهداشتی شامل لباس ایزوله، دستکش، ماسک، ژل و محلول ضدعفونی کننده برای کارکنان سازمان آرامستان خرم آباد ارسال شده و به همت بسیجیان محوطه این مکان و همچنین غسالخانه و آمبولانس های مختص جابه جایی اجساد فوت شدگان بر اثر بیماری کرونا ضدعفونی شد.

فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد اظهار داشت: با کمک حوزه های مقاومت بسیج خواهر و برادر و آماد و پشتیبانی سپاه ناحیه، بسته های مواد غذایی و معیشتی شامل برنج، روغن،مرغ، گوشت، تن ماهی و ماکارونی تهیه و میان کسبه متضرر و خانواده های مستعد و نیازمند توزیع شد.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1593894
ارسال نظر
نظرات