شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 14:55 منتشر شده در مورخ: 1399/01/06 شناسه خبر: 1593621
فرمانده سپاه ناحیه بردسکن خبر داد؛

راه اندازی دو کارگاه خانگی تولید ماسک در بردسکن / روزانه 1000 ماسک در این دو کارگاه تولید می شود

راه اندازی دو کارگاه خانگی تولید ماسک در بردسکن / روزانه 1000 ماسک در این دو کارگاه تولید می شود
علیرضا جنیدی از راه اندازی دو کارگاه خانگی تولید ماسک در بردسکن خبر داد و گفت: با راه اندازی دو کارگاه تولید ماسک در روستاهای کبودان و نظام آباد روزانه 1000 ماسک تولید و در اختیار مجمع خیرین سلامت برای توزیع بین شهروندان قرار می گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ علیرضا جنیدی، فرمانده سپاه بردسکن صبح امروز در مراسم راه اندازی دو کارگاه خانگی تولید ماسک در روستاهای کبودان و نظام آباد شهرستان بردسکن، اظهار داشت: این دو مکان تولیدی با خودیاری اهالی و با حضور تنی چند از بانوان با همکاری پایگاه بسیج الزهرا(س) و قمر بنی هاشم در این روستاها فعال شده است.

 وی خاطرنشان کرد: ایجاد اینگونه فعالیت ها غیر از عشق و خدمت رسانی چیزی نیست، لذا ناحیه سپاه بردسکن برای تجهیز و گسترش این کارگاه‌ها از محل تسهیلات بنیاد برکت، کمیته امداد و صندوق قرض الحسنه بسیج آنان را کمک می کند.

فرمانده سپاه ناحیه بردسکن همچنین ادامه داد: روزانه بیش از 1000 ماسک در این ۲ کارگاه تولید می‌شود که بر اساس سیر مراحل پروتکل وزارت بهداشت ایزوله و در اختیار مجمع خیرین سلامت و پویش مردمی مبارزه با کرونا قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه، اشتغال یکی از برنامه های ناحیه سپاه و حوزه بسیج در شهرستان است، اذعان کرد: درسال جهش تولید، آماده هرگونه همکاری با تولید کنندگان در سطح شهرستان می باشیم.

جنیدی از همکاری شورای شهر برای تامین مواد اولیه  تولید ماسک وپویش های مردمی وخیرین تقدیر کرد.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1593621
ارسال نظر
نظرات