شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 11:20 منتشر شده در مورخ: 1399/01/06 شناسه خبر: 1593522
معاون فرماندار بروجرد:

مسیرهای ورودی به مناطق گردشگری بروجرد مسدود شد

مسیرهای ورودی به مناطق گردشگری بروجرد مسدود شد
معاون فرماندار بروجرد گفت: برای کاهش شیوع کرونا همه مسیرهای گردشگری شهرستان بروجرد بسته شده و اجازه تردد خودروها در این مسیرها داده نمی شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مسعود فلاح در گفت و گو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: در پی شیوع کرونا اقداماتی برای کاهش این ویروس و حفظ سلامتی شهروندان در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: علیرغم همه تاکیدات مبنی بر سفر نرفتن اما برخی این هشدارها را جدی نگرفته و راهی سفر شدند که کنترل ورودی های شهرستان برای ممانعت از ورود خودروهای غیر بومی با همکاری لازم دستگاه ها انجام شد.

معاون فرماندار بروجرد تصریح کرد: هر خودروی غیر بومی که در سطح شهر تردد کند، راهی پارکینگ خواهد شد و جریمه هایی برای این خودروها در نظر گرفته شده که تاکنون تعدادی خودرو در بروجرد به پارکینگ منتقل شده است.

فلاح با اشاره به مسدود شدن مسیرهای گردشگری بروجرد گفت: برای کاهش شیوع کرونا همه مسیرهای گردشگری شهرستان بروجرد بسته شده و اجازه تردد خودروها در این مسیرها داده نمی شود.

وی بیان کرد: کنترل ورودی های شهر همچنان ادامه دارد و از ورود هر گونه خودروی غیر بومی جلوگیری می شود؛ حفظ سلامتی شهروندان و مردم مهمترین هدف است و از شهروندان تقاضا داریم در خانه بمانند و به قطع زنجیره انتقال کرونا کمک کنند.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1593522
ارسال نظر
نظرات