شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 11:12 منتشر شده در مورخ: 1399/01/04 شناسه خبر: 1592979
امام جمعه بروجرد:

جهش تولید با مدیریت جهادی محقق می شود/ورود کالای مشابه داخلی خیانت به تولید است

جهش تولید با مدیریت جهادی محقق می شود/ورود کالای مشابه داخلی خیانت به تولید است
امام جمعه بروجرد گفت: ضروری است که برای جهش تولید، از تولیدکنندگان حمایت لازم صورت گیرد و تولید کنندگان نیز محصولاتی تولید کنند که مورد نیاز باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام سید علی حسینی در گفت و گو با خبرنگار سفیر افلاک با اشاره به شعار سال اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران امسال را سال جهش تولید نامگذاری کردند و همه باید با تلاش برای تحقق شعار سال گام بردارند.

وی افزود: باید توجه داشت که تحقق شعار سال با بنر و سخنرانی محقق نمی شود بلکه تحقق این شعار با مدیریت جهادی امکان پذیر است.

وی با تاکید بر حمایت مسئولان و دولت از تولید کنندگان تصریح کرد: ضروری است که برای جهش تولید، از تولیدکنندگان حمایت لازم صورت گیرد و تولید کنندگان نیز محصولاتی تولید کنند که مورد نیاز باشد.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به جلوگیری از قاچاق کالا گفت: باید مرزها به روی کالاهای غیر ضروری و کالاهایی که نمونه آنها در داخل وجود دارد بسته شود تا بتوان تولید را با جهش پیش برد.

وی بیان کرد: اگر کالایی که مشابه آن در داخل وجود دارد، وارد شود این کار خیانت به تولید است؛ باید مسئولان تلاش کنند تا دغدغه تولیدکنندگان رفع شود و تولیدکنندگان با انگیزه کامل برای تولید تلاش کنند.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1592979
ارسال نظر
نظرات