شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 06:52 منتشر شده در مورخ: 1398/12/29 شناسه خبر: 1591977

ابتلای دو عضو کنگره آمریکا به کرونا

ابتلای دو عضو کنگره آمریکا به کرونا
«دیاز بالارت» نماینده جمهوری‌خواه ایالت فلوریدا و «بن مک آدامز» نماینده دموکرات ایالت یوتاه روز چهارشنبه از مثبت بودن تست کرونای خود خبر دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ «ماریا دیاز بالارت» نماینده جمهوری خواه ایالت فلوریدا روز چهارشنبه اعلام کرد که تست کرونای وی مثبت اعلام شده است.

وی نخستین عضو کنگره آمریکا است که به ویروس کووید 19 مبتلا می‌شود و از روز جمعه گذشته در آپارتمان خود در واشنگتن دی‌سی در قرنطینه خانگی قرار دارد.

طی بیانیه‌ای که دفتر وی منتشر کرده،‌ آمده است: «عصر شنبه، دیاز بالارت علائمی از جمله سردرد و تب داشت. اندکی پیش به وی اعلام شد که تست وی برای کووید 19 مثبت اعلام شده است.»

پس از وی، «بن مک آدامز» نماینده دموکرات ایالت یوتاه نیز در پیامی در توئیتر از مثبت بود تست کرونای خود خبر داد.بن مک آدامز،‌ نماینده دمکرات ایالت یوتاه

بر اساس آخرین آمار، طی 24 ساعت گذشته تست کرونای 2827 نفر در آمریکا مثبت اعلام شده و مجموع مبتلایان به این ویروس در آمریکا به 9238 نفر رسیده است.

قربانیان این ویروس در آمریکا تا کنون 150 نفر بوده‌اند و 106 نفر نیز از مجموع مبتلایان آمریکایی توانسته‌اند بهبودی خود را بدست بیاورند.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1591977
ارسال نظر
نظرات