شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 13:01 منتشر شده در مورخ: 1398/12/16 شناسه خبر: 1588328
استاندار اردبیل خبر داد؛

تولید روزانه 20 تن مواد ضدعفونی کننده در اردبیل

تولید روزانه 20 تن مواد ضدعفونی کننده در اردبیل
بهنام‌جو گفت: نباید با سهل‌انگاری و ندانم‌کاری عده‌ای، زمینه بحران در استان فراهم شود و در تامین سلامتی و امنیت مردم با هیچ کس شوخی نداریم‌.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما، اکبر بهنام در جلسه مسئولان کمیته های ستاد پیشگیری از کرونا، با بیان اینکه اقتصاد، دید و بازدید و سایر فرایض را می توان با کمی سخت کوشی به دست آورد اما سلامتی مردم با هیچ چیز قابل معاوضه نیست، اظهار داشت: نباید با سهل انگاری و ندانم کاری عده ای زمینه بحران در استان فراهم شود و در تامین سلامتی و امنیت مردم با هیچ کس شوخی نداریم‌.

وی افزود: گرچه عده زیادی با مشکل اقتصادی و معیشتی مواجه می شوند اما تحمل یک ماه در خانه ماندن بهتر از مواجه بحرانی سخت مثل ویروس کرونا است.

استاندار اردبیل با بیان اینکه مردم ما بهترین و فهیم ترین مردم است، افزود: اگر با مردم خوب صحبت کنیم قطعا این مردم قدرشناس امنیت و سلامت خانواده خود را به هر چیزی ترجیح می دهند و همکاری خوبی با عوامل پزشکی خواهند داشت.

وی از آمادگی دانشگاه علوم پزشکی در زمینه تامین تخت و پذیرش بیماران مشکوک خبر داد و گفت: علاوه بر بیمارستان تامین اجتماعی، دانشگاه علوم پزشکی بیش از ۳۵۰ تخت آماده با پرسنل جهت پذیرش بیماران دارد اما تلاش ما قبل از همه چیز پیشگیری مبتلا و آموزش شهروندان است.

اکبر بهنام جو اظهارکرد: شیب مبتلا به کرونا در استان اردبیل نسبت به سایر استان ها ملایم است و باید در حفظ وضعیت موجود همه به صورت جهادی تلاش کنیم.

استاندار اردبیل با بیان اینکه شهروندان باید بحث پیشگیری و آموزش انتقال ویروس کرونا را با حساسیت بیشتر و توجیه کامل جدی بگیرند، تصریح کرد: در آستانه سال جدید خرید و فروش اقلام غیر ضروری چندان اهمیت ندارد و مردم باید بدانند که سلامتی آنها بیش از همه چیز برای ما و نظام اهمیت دارد.

وی با تاکید بر اینکه همه نیروها و عوامل اجرایی و عملیاتی پای کار هستند، گفت: روزانه حدود ۲۰تن مواد ضد عفونی کننده و گندزدایی در استان تامین می شود و در اختیار شهرداری ها، عوامل سپاه، ارتش و مردم قرار می گیرد.

بهنام جو با تاکید بر اینکه باید در فضای مجازی از انتشار اخبار تنش زا خوداری‌ شود، گفت: هرگونه اطلاع رسانی از طریق دانشگاه علوم پزشکی و توسط رسانه های دارای مجوز و صدا و سیما انجام می شود.

 

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1588328
ارسال نظر
نظرات