شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استانها
ساعت: 00:49 منتشر شده در مورخ: 1398/12/03 شناسه خبر: 1584376

نتایج نهایی شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس در ۲۰۸ حوزه‌ انتخابیه کشور+اسامی و گرایش

نتایج نهایی شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس در ۲۰۸ حوزه‌ انتخابیه کشور+اسامی و گرایش
نتایج نهایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۲۰۸ حوزه انتخابیه برای انتخابات ۲۹۰ نماینده مشخص شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نتایج نهایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۲۰۸ حوزه انتخابیه برای انتخابات ۲۹۰ نماینده به شرح زیر اعلام شد.

 

آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه منتخب  گرایش نتیجه تعداد کرسی
ورزقان دهقانی مستقل قطعی ۱
ملکان سیدعلی موسوی اصولگرا قطعی ۱
هشترود و چاراویماق سید حمزه امینی مستقل قطعی ۱

تبریز، اسکو و آذرشهر

 

مسعود پزشکیان

اصلاح طلب قطعی ۶

علیرضا بیگی

اصولگرا قطعی
روح الله متفکر آزاد  اصولگرا

قطعی

محمدرضا میرتاج الدینی اصولگرا

قطعی

محمدحسین فرهنگی اصولگرا

قطعی

علیرضا منادی  

قطعی

سراب و مهربان

یوسف داوودی

اصولگرا قطعی ۱

***

***
بناب شیخ رضا بنابی اعتدال قطعی ۱
بستان‌آباد غلامرضا نوری اعتدال قطعی ۱
مرند و جلفا

معصومه پاشایی

اصولگرا قطعی ۱
*** ***

***

مراغه و عجب شیر

علی علیزاده

اصولگرا قطعی ۱

 

   
میانه

مهدی اسماعیلی

اصولگرا قطعی ۲

شامی-صفایی

  دور دوم
کلیبر و هوراند حسین حاتمی اصولگرا قطعی ۱
اهر و هریس

احمد محرم زاده

اصولگرا

 

قطعی

۱
   

 

شبستر جعفر راستی

اصولگرا

قطعی

۱
   

 

 

آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه منتخب  گرایش نتیجه تعداد کرسی
بوکان انور حبیب زاده اصولگرا قطعی ۱
مهاباد جلال محمودزاده مستقل قطعی ۱
خوی عادل نجف زاده مستقل قطعی ۱
ماکو و چالدران محمد علیپور اصولگرا

قطعی

 

۱
*** ***

 

***

نقده و اشنویه علی زنجانی  اصولگرا قطعی ۱
میاندوآب مهدی عیسی زاده اصولگرا قطعی ۱
تکاب و شاهین دژ همتی-سبحانی فر مستقل دور دوم ۱
سردشت و پیرانشهر کمال حسین پور اصولگرا قطعی ۱

ارومیه

 

سیدسلمان ذاکر

اصولگرا قطعی ۳

جلال زاده

اصولگرا قطعی
روح الله حضرت پور اصولگرا


قطعی

***

*** ***
*** ***

 

***

سلماس

یعقوب رضازاده

اصولگرا قطعی ۱

***

*** ***

 

اردبیل
حوزه انتخابیه منتخب  گرایش نتیجه تعداد کرسی
پارس آباد و بیله سوار

عباس جهانگیرزاده

اصلاح طلب قطعی ۱

***

*** ***
خلخال و کوثر سیدغنی نظری اصولگرا قطعی ۱
مشکین شهر محمود عباس زاده مشکینی اصولگرا قطعی ۱
گرمی ولی اسماعیلی اصولگرا قطعی ۱
اردبیل، نمین، سرعین و نیر

علی نیکزاد

اصولگرا قطعی ۳

سیدکاظم موسوی

اصولگرا قطعی
صدیف بدری اصولگرا

قطعی

 

 

اصفهان

حوزه انتخابیه منتخب  گرایش  نتیجه تعداد کرسی
اردستان سیدصادق طباطبایی نژاد اصولگرا قطعی ۱
سمیرم سلیمی- کریمی    دور دوم ۱
فلاورجان ناصر موسوی لارگانی اصولگرا قطعی ۱

اصفهان

 

امیرحسین بانکی پور اصولگرا قطعی ۵

عباس مقتدایی

اصولگرا قطعی
مهدی طغیانی اصولگرا

قطعی

زهرا شیخی اصولگرا

قطعی

حسین میرزایی اصولگرا

قطعی

*** ***

***

لنجان

علی یوسف پور

اصولگرا دور دوم ۱

حسین رجایی

اصولگرا
نجف آباد ابوالفضل ابوترابی اصولگرا قطعی ۱
شاهین شهر حسینعلی حاجی دلیگانی اصولگرا قطعی ۱
شهرضا سمیه محمودی مستقل قطعی ۱
*** ***

***

کاشان

سید جواد ساداتی نژاد

اصولگرا قطعی ۱

***

*** ***
مبارکه

پروین صالحی

اصولگرا قطعی ۱

***

*** ***
نطنز رحمت الله فیروزی پور اصولگرا قطعی ۱
خمینی شهر

محمدتقی نقدعلی

اصولگرا

 

قطعی

۱
*** ***

***

چادگان و فریدونشهر حسین محمدصالحی

اصلاح طلب

قطعی

۱

*** ***

***

گلپایگان و خوانسار مسعود خاتمی اصولگرا
نایین الهام آزاد مستقل
*** *** ***

 

ایلام

حوزه انتخابیه منتخب  گرایش نتیجه تعداد کرسی
دهلران، آبدانان و دره‌شهر بهزاد علیزاده  

دور دوم

۱
صادق کرمی  

دور دوم

ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران

علی اکبر بسطامی

اصولگرا قطعی ۲

سارا فلاحی

مستقل قطعی

***

*** ***

***

*** ***

 

 

 

البرز
حوزه انتخابیه منتخب  گرایش نتیجه تعداد کرسی
ساوجبلاغ علی حدادی اصولگرا قطعی ۱
کرج

مهدی عسگری

اصولگرا قطعی ۲

فاطمه آجرلو-علیرضا عباسی

  دور دوم

 

بوشهر
حوزه انتخابیه منتخب  گرایش نتیجه تعداد کرسی
دشتستان ابراهیم رضایی اصولگرا قطعی ۱
کنگان، دیر و جم موسی احمدی اصولگرا قطعی ۱
دشتی و تنگستان غلامحسین کرمی اصولگرا قطعی ۱
بوشهر، گناوه و دیلم عبدالکریم جمیری اصولگرا قطعی ۱

 

تهران
حوزه انتخابیه منتخب  گرایش نتیجه تعداد کرسی
دماوند و فیروزکوه

سیداحمد رسولی نژاد

اصولگرا قطعی ۱

 

   
ورامین و پیشوا حسین نوش آبادی اصولگرا قطعی ۱
شهریار

حسین حق وردی

اصولگرا قطعی ۱

 

   
پاکدشت فرهاد بشیری اصولگرا قطعی ۱
رباط کریم

حسن نوروزی

اصولگرا قطعی ۱

***

*** ***

تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

(درحال شمارش)

محمدباقر قالیباف
اصولگرا قطعی ۳۰
سیدمصطفی آقامیرسلیم
اصولگرا قطعی
مرتضی آقاتهرانی اصولگرا قطعی
الیاس نادران
اصولگرا قطعی
سیدمحسن دهنوی اصولگرا قطعی
سیدمحمود نبویان اصولگرا قطعی
احسان خاندوزی اصولگرا قطعی
اقبال شاکری اصولگرا قطعی
ابوالفضل عمویی اصولگرا قطعی
بیژن نوباوه وطن اصولگرا قطعی
مجتبی توانگر اصولگرا قطعی
فاطمه رهبر اصولگرا قطعی
محسن پیرهادی اصولگرا قطعی
روح‌الله ایزدخواه اصولگرا قطعی
احمد نادری اصولگرا قطعی
عبدالحسین روحالامینی
اصولگرا قطعی
سیدنظام‌الدین موسوی اصولگرا قطعی
زهره الهیان
اصولگرا قطعی
مالک شریعتی اصولگرا قطعی
مهدی شریفیان اصولگرا قطعی

سیدرضا تقوی

اصولگرا قطعی
سمیه رفیعی اصولگرا قطعی
محسن یزدی خواه اصولگرا قطعی
علی خضریان اصولگرا قطعی
رضا تقی پور اصولگرا قطعی
فاطمه قاسم پور اصولگرا قطعی
مجتبی رضاخواه اصولگرا قطعی
زهره سادات لاجوردی اصولگرا قطعی
غلامحسین رضوانی اصولگرا قطعی

اکبری تالارپشتی

اصولگرا قطعی

 

چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیه منتخب  گرایش نتیجه تعداد کرسی
شهرکرد احمد راستینه اصولگرا قطعی ۱
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار

قدرت الله حمزه

اصولگرا قطعی ۱

***

*** ***
بروجن

امیرقلی جعفری

اصولگرا قطعی ۱

***

*** ***
لردگان حسین بامیری اصولگرا قطعی ۱

 

خراسان جنوبی
حوزه انتخابیه منتخب  گرایش نتیجه تعداد کرسی
بیرجند و درمیان حسین خسروی اصولگرا قطعی ۱
قائنات سلمان اسحاقی اصولگرا قطعی ۱
نهبندان و سربیشه نخعی-رئیسون اصولگرا دور دوم ۱
فردوس، طبس، سرایان و بشرویه مجید نصیرایی اصولگرا قطعی ۱

 

خراسان رضوی
حوزه انتخابیه منتخب  گرایش نتیجه تعداد کرسی
چناران و طرقبه حسین عباس زاده اصولگرا قطعی ۱
مشهد و کلات

نصراله پژمان فر

اصولگرا قطعی ۵

جواد کریمی قدوسی

اصولگرا قطعی

محمدحسین حسین زاده

اصولگرا قطعی

یسد امیرحسین قاضی زاده

اصولگرا قطعی

فاطمه رحمانی

اصولگرا قطعی
گناباد محمد صفایی  اصولگرا قطعی ۱
تربت حیدریه

محسن زنگنه

اصولگرا قطعی ۱

***

*** ***
درگز حسن رزمیان مقدم اصولگرا قطعی ۱
کاشمر، بردسکن و خلیل آباد جواد نیکبین اصولگرا قطعی ۱
نیشابور

احسان ارکانی

اصولگرا قطعی ۲

هاجر چنارانی

اصولگرا قطعی
خواف و رشتخوار اکبر احمدپور فدکی اصولگرا قطعی ۱
فریمان و سرخس سیداحسان قاضی زاده اصولگرا قطعی ۱
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب

علی اصغر عنابستانی

اصولگرا قطعی ۲

بهروز محبی نجم آبادی

اصولگرا قطعی
قوچان و فاروج علی آذری   قطعی ۱
تربت جام و تایباد جلیل رحیمی   قطعی ۱

 

خراسان شمالی
حوزه انتخابیه منتخب  گرایش نتیجه تعداد کرسی
بجنورد

سیدمحمد پاکمهر

اصولگرا قطعی ۲

محمد وحیدی

اصولگرا قطعی
شیروان علی جدی اصولگرا قطعی ۱
اسفراین امان الله حسین پور اصلاح طلب قطعی ۱

 

خوزستان
حوزه انتخابیه منتخب  گرایش نتیجه تعدادکرسی
اهواز، باوی، حمیدیه، کارون

سیدکریم حسینی

  قطعی ۳

مجتبی یوسفی

  قطعی

احمد سراج

  دور دوم

شبیب جویجری

  دور دوم

***

*** ***

***

*** ***
ماهشهر، امیدیه و هندیجان

حبیب آقاجری

اصولگرا قطعی ۱

***

*** ***
شوش محمد کعب عمیر   قطعی ۱
اندیمشک فریدون حسنوند اصولگرا قطعی ۱
شوشتر و گتوند سهراب گیلانی اصولگرا قطعی ۱
مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا

علیرضا ورناصری

اصولگرا قطعی ۱

***

*** ***
دزفول احمد آوایی اصلاح طلب قطعی ۱
رامهرمز ابراهیم متینیان اصولگرا قطعی ۱
خرمشهر سیدلفته احمدنژاد اصولگرا قطعی ۱
شادگان مجید ناصری نژاد اصولگرا قطعی ۱
دشت‌آزادگان و هویزه قاسم ساعدی   قطعی ۱
آبادان

سیدمحمد مولوی

اصولگرا قطعی ۳

مجتبی محفوظی

اصولگرا قطعی

جلیل مختار

مستقل قطعی

***

*** ***
ایذه و باغملک

عبدالله ایزدپناه

اصولگرا قطعی ۱

***

*** ***
بهبهان

محمدطلامظلومی

اصولگرا قطعی ۱

***

*** ***

 

زنجان
حوزه انتخابیه منتخب  گرایش نتیجه تعداد کرسی
زنجان و طارم

مصطفی طاهری

اصولگرا قطعی ۲

باقری-محمدی

  دور دوم

***

*** ***

***

*** ***
ابهر و خرمدره و سلطانیه

حسن شجاعی

اصولگرا قطعی ۱

***

*** ***
خدابنده

سیدالبرز حسینی

اصولگرا قطعی ۱

***

*** ***
ماهنشان و ایجرود سیدمرتضی خاتمی مستقل قطعی ۱

 

سمنان
حوزه انتخابیه منتخب  گرایش نتیجه تعداد کرسی
سمنان و مهدیشهر عباس گلرو اصولگرا قطعی ۱
شاهرود علی اصغر خانی اصولگرا قطعی ۱
دامغان علی اکبر علیزاده اصولگرا قطعی ۱
گرمسار و آرادان اردشیر مطهری اصولگرا قطعی ۱

 

سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیه منتخب  گرایش نتیجه تعداد کرسی
زاهدان

حسینعلی شهریاری

اصولگرا قطعی ۲

فداحسین مالکی

اصولگرا قطعی
خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین اسماعیل حسین زهی مستقل قطعی ۱
سراوان ملک محمد فاضلی مستقل قطعی ۱
زابل

محمد سرگزی

اصولگرا قطعی ۲

حبیب الله دهمرده

اصولگرا قطعی
چابهار، نیکشهر و کنارک معین الدین سعیدی مستقل قطعی ۱
ایرانشهر و سرباز عبدالناصر درخشان اصولگرا قطعی ۱

 

فارس
حوزه انتخابیه منتخب  گرایش نتیجه تعداد کرسی
نیریز و استهبان

فرهاد طهماسبی

اصولگرا قطعی ۱

***

*** ***
شیراز

جعفر قادری

اصولگرا قطعی ۴

علیرضا پاک فطرت

اصولگرا قطعی

ابراهیم عزیزی

اصولگرا قطعی

روح الله نجابت

اصولگرا قطعی

***

*** ***
لامرد و مهر سید موسی موسوی اصولگرا قطعی ۱
داراب و زرین دشت

جواد عسکری

اصولگرا قطعی

۱

***

*** ***
خرامه، سروستان و کوار عبدالعلی رحیمی اصولگرا قطعی ۱
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت جلال رشیدی کوچی اصولگرا قطعی ۱
آباده، بوانات و خرم‌بید رحیم زارع اصولگرا قطعی ۱
لارستان، خنج و گراش حسین حسین زاده مستقل قطعی ۱
جهرم محمدرضا رضایی کوچی اصولگرا قطعی ۱
اقلید مسلم صالحی اصولگرا قطعی ۱
سپیدان محسن علیزاده اصولگرا قطعی ۱
رستم و ممسنی مجید انصاری اصولگرا قطعی ۱
کازرون فریدون عباسی اصولگرا قطعی ۱
فسا حجت الله فیروزی اصولگرا قطعی ۱
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند محمد مهدی فروردین اصولگرا قطعی ۱

 

قزوین
حوزه انتخابیه منتخب  گرایش نتیجه تعداد کرسی
قزوین و آبیک

فاطمه محمدبیگی

اصولگرا قطعی ۲

لطف الله سیاهکلی

اصولگرا قطعی
تاکستان رجب رحمانی اصولگرا قطعی ۱
بوئین‌زهرا روح الله عباسپور اصولگرا قطعی ۱

 

قم
حوزه انتخابیه منتخب  گرایش نتیجه تعداد کرسی
قم

احمد امیرآبادی

اصولگرا قطعی ۳

مجتبی ذوالنوری

اصولگرا قطعی

علیرضا زاکانی

اصولگرا قطعی

 

کردستان
حوزه انتخابیه منتخب  گرایش نتیجه تعداد کرسی
بیجار کریمی-زندیان   دور دوم ۱
مریوان و سروآباد

شیوا قاسمی پور

  قطعی ۱

***

*** ***
سقز و بانه بهزاد رحیمی مستقل قطعی ۱
قروه و دهگلان پرویز اوسطی اصلاح طلب قطعی ۱
سنندج، دیوان دره و کامیاران

سیدمهدی فرشادان

مستقل قطعی ۲

محسن فتحی

مستقل قطعی

***

*** ***

 

کرمان
حوزه انتخابیه منتخب  گرایش نتیجه تعدادکرسی
کرمان و راور

محمدرضاپورابراهیمی

اصولگرا قطعی ۲

محمد مهدی زاهدی

اصولگرا قطعی
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر موسی غضنفرآبادی اصولگرا قطعی ۱
کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنج منصور شکرالهی اصولگرا قطعی ۱
جیرفت و عنبرآباد زبیح الله اعظمی اصولگرا قطعی ۱
بافت، رابر، ارزوئیه صمدالله محمدی اصولگرا قطعی ۱
سیرجان و بردسیر شهباز حسن پور مستقل قطعی ۱
شهربابک مصطفی رضا حسینی اصولگرا قطعی ۱
رفسنجان و انار حسین جلالی اصولگرا قطعی ۱
زرند و کوهبنان عفت شریعتی‌ اصولگرا قطعی ۱

 

کرمانشاه
حوزه انتخابیه منتخب  گرایش نتیجه تعدادکرسی
اسلام‌آباد غرب نادری-بخشی پور مستقل دور دوم ۱
کنگاور صحنه و هرسین علی رضایی اصولگرا قطعی ۱
سنقر و کلیایی

حسینی کیا

اصولگرا قطعی ۱

***

*** ***
قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب شهریار حیدری  مستقل قطعی ۱
پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی آرش لهونی مستقل قطعی ۱
کرمانشاه

عبدالرضا مصری

اصولگرا قطعی ۳

محمد رشیدی

اصولگرا قطعی

عزیزی

اصولگرا دور دوم

سلمان محمدی

اصولگرا دور دوم

 

کهگیلویه و بویراحمد
حوزه انتخابیه منتخب  گرایش نتیجه تعداد کرسی
بویراحمدودنا مهدی روشنفکر اصولگرا قطعی ۱
کهگیلویه و بهمئی محمد موحد اصولگرا قطعی ۱
گچساران غلامرضا تاجگردون اصلاح طلب قطعی ۱

 

گلستان
حوزه انتخابیه منتخب  گرایش نتیجه تعداد کرسی
علی‌آباد کتول رحمت اله نوروزی اصولگرا قطعی ۱
گنبد کاووس امانقلیچ شادمهر  اصولگرا قطعی ۱
رامیان و آزادشهر غلام کوهساری اصلاح طلب قطعی ۱

کردکوی،

بندرترکمن و بندرگز(غرب گلستان)

ایری-محمد آبادی   دور دوم ۱
*** *** ***

مینودشت٬ کلاله٬ گالیکش٬ مراوه تپه

(شرق گلستان)

رضا آریان پور

 اصولگرا قطعی ۱

***

*** ***

گرگان و آق‌قلا

رمضانعلی سنگدوینی

اصولگرا قطعی ۲

غلامرضا منتظری

اصولگرا قطعی

***

*** ***

***

*** ***

 

گیلان
حوزه انتخابیه منتخب  گرایش نتیجه تعداد کرسی
آستارا غلامرضا مرحبا مستقل قطعی ۱
فومن بهروزی فر اصولگرا قطعی ۱
لنگرود پرویز محمدنژاد اصولگرا قطعی ۱
طوالش، رضوانشهر و ماسال محمدیاری مستقل قطعی ۱
لاهیجان و سیاهکل رسول فرخی اصولگرا قطعی ۱
صومعه‌سرا دلخوش مستقل قطعی ۱
بندر انزلی احمد دنیامالی اصلاح طلب قطعی ۱
رودسر و املش محمد صفری   اصولگرا قطعی ۱
آستانه اشرفیه رمضانی اصولگرا قطعی ۱
رودبار

گودرزوند چگینی

مستقل قطعی ۱

***

*** ***
رشت

جبار کوچکی نژاد

اصولگرا قطعی ۳

محمد رضا احمدی

اصولگرا قطعی

سید علی آقازاده

اصولگرا قطعی

***

*** ***

***

*** ***

 

لرستان
حوزه انتخابیه منتخب  گرایش نتیجه تعداد کرسی
خرم‌آباد

مهرداد ویسکرمی

اصولگرا قطعی ۲

مرتضی محمودوند

مستقل قطعی

***

*** ***

***

*** ***
سلسله و دلفان یحیی ابراهیمی اصلاح طلب قطعی ۱
کوهدشت و رومشکان  محمدرضا مبلغی اعتدال قطعی ۱
الیگودرز محمد خدابخشی اصولگرا قطعی ۱
درود و ازنا

حسین گودرزی

اصلاح طلب قطعی ۱

***

*** ***
پلدختر سیدحمیدرضا کاظمی اصولگرا قطعی ۱
بروجرد

عباس گودرزی

اصولگرا قطعی ۲

فاطمه مقصودی

مستقل قطعی

***

*** ***

***

*** ***

 

مازندران
حوزه انتخابیه منتخب  گرایش نتیجه تعداد کرسی
بابل

علی‌ کریمی‌فیروزجایی 

اصولگرا قطعی ۲

مهدی سعادتی

اصولگرا قطعی

***

*** ***
ساری

منصورعلی زارعی

اصولگرا قطعی ۲

علی بابایی کارنامی

مستقل قطعی
نوشهر و چالوس محسنی بندپی اصلاح طلب قطعی ۱
نکا، بهشهر و گلوگاه غلامرضا شریعتی اصولگرا قطعی ۱
آمل و لاریجان رضا حاجی‌پور اصولگرا قطعی ۱
بابلسر و فریدونکنار علی‌اصغر باقرزاده اصولگرا قطعی ۱
نور و محمودآباد ولی الله فرزانه مستقل قطعی ۱
قائمشهر، سوادکوه و جویبار

کمال علیپور

اصولگرا قطعی ۲

کیوان مرادیان

اصولگرا قطعی

***

*** ***
رامسر، تنکابن، عباس‌آباد شمس الدین حسینی اصولگرا قطعی ۱

 

مرکزی
حوزه انتخابیه منتخب  گرایش نتیجه تعداد کرسی
اراک، کمیجان و خنداب

علی اکبر کریمی

اصولگرا قطعی ۲

محمد حسن آصفری

اصولگرا قطعی

***

*** ***
شازند

احمدی بیغش

اصولگرا قطعی ۱

***

*** ***
دلیجان و محلات علیرضا سلیمی اصولگرا قطعی ۱
ساوه و زرندیه

محمد سبزی 

  قطعی ۱

***

*** ***
خمین علیرضا نظری اصولگرا قطعی ۱
تفرش، آشتیان و فراهان سینا کمال خانی اصولگرا قطعی ۱

 

هرمزگان
حوزه انتخابیه منتخب  گرایش نتیجه تعداد کرسی
میناب، جاسک و سیریک حسین رئیسی اصولگرا قطعی ۱
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی

احمد مرادی

مستقل قطعی ۳

محمد آشوری

اصولگرا قطعی

منصور آرامی

مستقل قطعی
بندرلنگه، بستک، پارسیان

احمد جباری

اصولگرا قطعی ۱

***

*** ***

 

همدان
حوزه انتخابیه منتخب  گرایش نتیجه تعداد کرسی
رزن

لطفی

اصلاح طلب قطعی ۱

***

*** ***
اسدآباد کیومرث سرمدی اصولگرا قطعی ۱
نهاوند شهبازی مستقل قطعی ۱
بهار و کبودرآهنگ عیسی جعفری اصولگرا قطعی ۱
تویسرکان مفتح اصولگرا قطعی ۱
ملایر

آزادی خواه

اصولگرا قطعی ۲

هادی بیگی نژاد

اصولگرا قطعی

***

*** ***
همدان و فامنین

حمیدرضا حاج بابایی

اصولگرا قطعی ۲

احمدحسین فلاحی

اصولگرا قطعی

 

یزد
حوزه انتخابیه منتخب  گرایش نتیجه تعداد کرسی
یزد، اشکذر و ندوشن محمدصالح جوکار اصولگرا قطعی ۱
اردکان محمدرضا دشتی مستقل قطعی ۱
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم

محمدرضا صباغیان

اصولگرا قطعی ۱
تفت و میبد سیدجلیل میرمحمدی اصولگرا قطعی ۱

 

اقلیت‌های دینی
حوزه انتخابیه منتخب  گرایش نتیجه تعداد کرسی
زرتشتیان اسفندیار اختیاری   قطعی ۱
کلیمیان‌ همایون سامه‌یح نجف‌آبادی   قطعی ۱
ارامنه شمال       ۱
ارامنه جنوب روبرت بگلریان   قطعی ۱
مسیحیان آشوری و کلدانی شارلی انویه‌تکیه   قطعی ۱

 

 

وضعیت گرایش های منتخبین قطعی نتایج شمارش آراء 

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1584376
ارسال نظر
نظرات