شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 20:28 منتشر شده در مورخ: 1398/12/02 شناسه خبر: 1584327

4شعبه در دادسرای تهران به جرایم انتخاباتی اختصاص داده شد

جلسه مشترک ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی استان تهران و ستاد امنیت انتخابات استان تهران برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جلسه مشترک ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی استان تهران و ستاد امنیت انتخابات استان تهران برگزار شد.

گودرزی معاون امنیتی استانداری تهران و رئیس ستاد امنیت انتخابات در ابتدای این جلسه با بیان اینکه شش هزار و ٦٥٩ شعبه و ٦٢ مخزن رأی در استان تهران وجود دارد، از مردم خواست تا با توجه به فرایند سیستماتیک بودن انتخابات تا پیش از پایان زمان اخذ رأی، برای شرکت در انتخابات پای صندوق رأی بیایند.

در ادامه این نشست، ستایشی، معاون رئیس کل دادگستری استان تهران، دبیر ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی استان تهران و رئیس کمیته حقوقی ستاد انتخابات استان تهران عنوان کرد: با توجه به مشارکتی که تاکنون صورت گرفته، امر انتخابات با دقت، صحت و سرعت انجام شده است.

دبیر ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی استان تهران ضمن قدردانی از استاندار، رئیس ستاد انتخابات استان تهران و معاون امنیتی و انتظامی و رئیس ستاد امنیت انتخابات استان تهران، گفت: دستورالعمل رصد فضای مجازی از باب وقوع جرایم و تخلفات انتخاباتی از ناحیه ستاد مرکزی پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی در جلسه هشتم تصویب شده و شعب مذکور تکلیف رسیدگی به جرایم و تخلفات انتخاباتی را در فضای مجازی بر عهده دارند.

یوسفوند، معاون اول دادستان نظامی استان تهران عنوان کرد: انتخابات، فرصتی برای برگزاری یک آزمون خوب توسط ملت است.

نجفی، معاون دادستان تهران هم گفت: مقامات قضائی و از جمله دادستان‌ها در راستای برگزاری انتخابات همواره پای کار هستند و امیدواریم مانند گذشته مردم بتوانند صدای خود را با شرکت در انتخابات به گوش دنیا برسانند.

وی افزود: در دادسرای تهران برای رسیدگی به جرایم انتخاباتی به نیروهای انتظامی برای برخورد با جرایم مشهود انتخاباتی اجازه داده شده تا مراتب را اعلام کنند تا به قید فوریت و در اسرع وقت رسیدگی شود.

وی در پایان از اختصاص چهار شعبه در دادسرای تهران برای رسیدگی به جرایم انتخاباتی خبر داد.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1584327
ارسال نظر
نظرات