شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 17:20 منتشر شده در مورخ: 1398/12/02 شناسه خبر: 1584286

خریداران رای در چابهار دستگیر شدند

فرمانده نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: باند خرید رای که در چابهار اقدام به جمع آوری ۱۸۹ شناسنامه کرده بود، شناسایی و منهدم شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار محمد قنبری فرمانده نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: شب گذشته و با اشراف اطلاعاتی و هوشیاری نیروهای انتظامی، باند خرید رای که در چابهار اقدام به جمع‌آوری ۱۸۹ شناسنامه کرده بود، شناسایی و منهدم شد.

وی ادامه داد: به تعداد کافی ماموران نیروی انتظامی در سر صندوق های اخذ رای حضور دارند و هم‌اینک انتخابات در سیستان و بلوچستان به خوبی در حال انجام است.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: گشت‌های ویژه‌ای در مسیرهای مختلف امنیت انتخابات را در دستور کار خود قرار داده‌اند و نظارتی نیز بر خطوط فیبر نوری داریم و در این بخش گشت‌هایی نیز در اختیار شرکت مخابرات گذاشته‌ایم تا در صورت قطع فیبر نوری مشکل نیرویی نداشته باشند.
وی خاطر نشان کرد: در حوزه انتخابات در سیستان وبلوچستان هیچ‌گونه مشکل امنیتی وجود ندارد و روند برگزاری انتخابات در این استان به خوبی در حال انجام است.

سردار قنبری اظهار داشت: سه طرح ویژه انتخابات شامل طرح قبل، حین و بعد از انتخابات در سیستان و بلوچستان برنامه‌ریزی شده و هم‌اینک از شب گذشته وارد بخش حین انتخابات شده ایم.

انتهای پیام/

 

https://newsromm.dana.ir/1584286
ارسال نظر
نظرات