شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 09:21 منتشر شده در مورخ: 1398/12/02 شناسه خبر: 1583953

شایعه کرونا در یزد تکذیب شد

شایعه کرونا در یزد تکذیب شد
رییس دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: هیچ موردی از ابتلا به ویروس کرونا در استان یزد مشاهده و تأیید نشده است و هرگونه خبر از منابع رسمی پیگیری شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ دکتر محمدرضا میر جلیلی با انتشار پیام کوتاهی در فضای مجازی برای پیشگیری از هرگونه شایعه درباره وجود کرونا در یزد اظهار داشت: هیچ موردی از ابتلا به ویروس کرونا در استان یزد مشاهده و تأیید نشده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی یزد تصریح کرد: مردم صرفاً اطلاعات و اخبار مربوط به ویروس کرونا را از رسانه‌های رسمی و دانشگاه‌های علوم پزشکی و وزارت بهداشت و درمان پیگیری کنند.

میر جلیلی ادامه داد: رسانه‌ها از گمانه‌زنی‌ها و درج اخبار از منابع نامشخص در خصوص کرونا ویروس بپرهیزند تا مانع شایعات در جامعه شوند.

*نشست اضطراری با موضوع کرونا ویروس در یزد

دومین نشست اضطراری کروناویروس با حضور رییس، معاونان و مدیران ارشد دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در خصوص اقدامات لازم جهت آمادگی مقابله با کروناویروس  پنج‌شنبه اول اسفندماه تشکیل شد.

این گزارش می‌افزاید: برگزاری نشست هماهنگی دستگاه‌های مختلف استان به‌منظور آمادگی مقابله با احتمال شیوع بیماری Covid_19 (کروناویروس) با حضور استاندار یزد هم پنج شنبه تشکیل شد.

 

منبع: فارس

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1583953
ارسال نظر
نظرات