شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 11:35 منتشر شده در مورخ: 1398/11/30 شناسه خبر: 1583390
امام جمعه سرعین:

مجلس قوی نیاز ضروری کشور / مشارکت در انتخابات امتداد خون شهدا است

مجلس قوی نیاز ضروری کشور / مشارکت در انتخابات امتداد خون شهدا است
امام جمعه سرعین گفت: انتخابات مظهر اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی و امتداد خون پاک شهدا، مخصوصا سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام محمود اصغری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، با بیان اینکه در قرآن کریم اتحاد و با هم بودن بر تمام مسلمان سفارش و از هرگونه تفرقه نهی شده است، اظهار داشت: در سوره آل عمران خدواند اتحاد را بر مسلمانان واجب و تفرقه را حرام کرده است و ما مسلمانان باید اتحاد خود را دشمنان را به رخ دشمنان بکشیم.

وی با بیان اینکه دشمنان نظام و انقلاب اسلامی  41 سال است با یاوه گویی های خود به دنبال دلسرد کردن مردم هستند، افزود: قطعا امسال نیز چنین حرفهای عبثی از جانب دشمن مطرح است ولی مردم فهیم و انقلابی ایران اسلامی 2 اسفند با مشارکت در انتخابات جواب یاوه گویی های دشمن را خواهند داد.

امام جمعه سرعین با اشاره به اینکه مردم ایران همیشه و در همه صحنه ها جلوتر از مسئولین حاضر هستند، گفت: روز رای گیری انتخابات مجلس یازدهم نیز مردم قبل از مسئولین در پای صندوق های رای حاضر خواهند شد.

حجت الاسلام اصغری با بیان اینکه انتخابات مظهر اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی و امتداد خون شهدا، مخصوصا خون سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است، اظهار کرد: طبق شواهد به برکت این خون های پاک، مشارکت حداکثری و بی نظیر مردم در 2 اسفند رقم خواهد خورد.

وی با دعوت از عموم مردم ایران اسلامی؛ مخصوصا مردم ولایتمدار استان اردبیل و شهرستان سرعین برای حضور در این انتخابات مجلس یازدهم، تصریح کرد: یکی از نیازهای ضروری کشور شکل گیری مجلس قوی و انقلابی است که همه ما با انتخاب فرد اصلح در تحقق مجلس قوی سهیم خواهیم بود.

 

انتهای پیام/آ

 

https://newsromm.dana.ir/1583390
ارسال نظر
نظرات