شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 09:48 منتشر شده در مورخ: 1398/11/27 شناسه خبر: 1582523

محدودیت‌های ترافیکی مراسم اربعین سپهبد شهید سلیمانی در خرم‌آباد اعلام شد

محدودیت‌های ترافیکی مراسم اربعین سپهبد شهید سلیمانی در خرم‌آباد اعلام شد
محدودیت های ترافیکی مراسم اربعین سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در خرم آباد اعلام شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیر افلاک، محدودیت های ترافیکی مراسم اربعین سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در شهر خرم آباد اعلام شد.

سرهنگ مرتضی چغلوند در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر افلاک ضمن تسلیت اربعین شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی با اشاره به انجام زیرسازی لازم جهت برگزاری مراسم اربعین  سردار سلیمانی در خرم آباد  اظهار داشت: جهت سهولت در تردد همشهریان برای شرکت در مراسم اربعین شهادت سردار سلیمانی پلیس راهنمایی و رانندگی خرم آباد تمهیدات ویژه‌ای را نظر گرفته است.

وی با اشاره به محدودیت های ترافیکی منتهی به محل  برگزاری مراسم افزود: تردد و توقف  همه وسایل نقلیه از خیابان پلیس، خیابان ناصر میرزایی و همچنین خیابان لاله از سه راهی فروشگاه رفاه به سمت میدان پلیس  از ساعت ۱۳ممنوع است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان لرستان عنوان کرد: هدایت ترافیکی در خیابان خیام از شرق به سمت  غرب  به صورت یک طرفه صورت می گیرد و هرگو نه توقف در کناره های خیابان   از میدان عدالت  تا تقاطع و خیابان خیام   ممنوع است.

وی بیان کرد: مردم جهت پارک خودروها می توانند از پارکینگ فروشگاه اتکا و زمین‌های اطراف این فروشگاه استفاده کنند.

سرهنگ چغلوند گفت: پس از پایان مراسم رانندگان محترم  جهت برگشت خیابان فلک الدین به سمت پل جهادگران را انتخاب کنند و از تردد در خیابان ۱۷شهریور که بار ترافیکی دارد خودداری کنند.

به گزارش سفیر افلاک عصر امروز اجتماع بزرگ سلیمانی ها به مناسبت چهلمین روز آسمانی شدن سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی  ساعت ۱۵در مجتمع ورزشی تختی خرم آباد برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1582523
ارسال نظر
نظرات