شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 09:22 منتشر شده در مورخ: 1398/11/21 شناسه خبر: 1580938
امام جمعه شهر عالی‌شهر:

فرهنگ مقاومت با شهادت سردار سلیمانی قدرت و شدت بیشتری گرفته است

فرهنگ مقاومت با شهادت سردار سلیمانی قدرت و شدت بیشتری گرفته است
امام جمعه شهر عالی‌شهر گفت: استکبار تصور می‌کرد با این کار فرهنگ و شهادت و مقاومت خاموش می‌شود در حالی که می‌بینیم فرهنگ مقاومت و شهادت با شهادت سردار سلیمانی قدرت و شدت بیشتری گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از سپاس؛ یادواره شهید دانش‌آموز حسین درج و شهید فرهنگی شهید خسرو دروازبان در هنرستان ام سلمه عالی‌شهر با حضور اقشار مردم برگزار شد.

حجت‌الاسلام سید غلامرضا هاشمی شب گذشته در یادواره شهید دانش‌آموز  اظهار کرد: ایثار و تربیت ارزشمند مادران شهدا قابل تحسین بوده چرا که تربیت فرزندانشان باعث شد تا با خون خود درخت انقلاب را آبیاری کنند.

هاشمی با تاکید بر اینکه همیشه حق و باطل در مقابل هم بوده‌اند، بیان کرد: همیشه باطل با تمام توان و قدرت خواسته چراغ هدایت و روشنگری حق را خاموش کند ولی با تمام توانایی‌های خود نتوانسته به اهداف خود دست پیدا کند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان اسلام و قرآن سردار سلیمانی را به ظاهر از انقلاب ما گرفتند اما در واقع تازه ما ایشان را به دست آورده‌ایم، تصریح کرد: استکبار تصور می‌کرد با این کار فرهنگ و شهادت و مقاومت خاموش می‌شود در حالی که می‌بینیم فرهنگ مقاومت و شهادت با شهادت سردار سلیمانی قدرت و شدت بیشتری گرفته است.

امام جمعه شهر عالی‌شهر افزود: همه شهدا با شهادت شان درخت اسلام و انقلاب را آبیاری کردند.

وی با بیان اینکه اگر تفکر شهادت احیا شود جامعه نیز همیشه زنده خواهد ماند، خاطرنشان کرد: شهدا به تناسب جایگاه اجتماعی واخلاصشان که داشتند جامعه را حرکت واداشته‌اند.

هاشمی با اشاره به اینکه نسل چهارم انقلاب که شما دانش‌آموزان این نظام و انقلاب هستید پیوند دهنده این راه روشن به نسل‌های بعد خواهید بود، افزود: شهدا این پیوند ناگسستنی را ایجاد کرده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه در این شرایط حساس درس خواندن و قدرت در تحصیل علم وظیفه همه دانش‌آموزان سرزمین ایران اسلامی است، عنوان کرد: اگر دانش‌آموزان ما در عرصه‌های مختلف خود را قوی کنند ما کشوری قوی و سربلند خواهیم داشت.

امام جمعه عالی‌شهر در پایان با بیان اینکه مردم ایران ۴۱ سال هست که به پای نظام ایستاده‌اند و در مقابل مسولین نیز باید قدر مردم را بدانند وکار کنند، گفت: باید مجلس قوی و دولت قوی تا در مقابل توطئه دسمنان پیروز باشیم.


انتهای پیام/

 

https://newsromm.dana.ir/1580938
ارسال نظر
نظرات