شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 10:42 منتشر شده در مورخ: 1398/11/05 شناسه خبر: 1566743
سردار سلیمانی در جمع خبرنگاران:

پایگاه‌های بسیج به دنبال تحقق محله‌های اسلامی هستند

پایگاه‌های بسیج به دنبال تحقق محله‌های اسلامی هستند
رئیس سازمان بسیج با بیان اینکه پایگاه‌های اسوه بسیج فعالیت‌های خوبی در جهت تحقق محله‌های اسلامی انجام داده‌اند، گفت: این پایگاه‌ها نقش آفرینی خود را با هدف اسلامی شدن محلات گسترش می‌دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز(شنبه) در حاشیه افتتاح نمایشگاه پایگاه‌های اسوه بسیج که در مجموعه فرهنگی ورزشی پنج آذر برگزار شد، در جمع خبرنگاران درباره این نمایشگاه اظهارداشت: این پایگاه‌ها در یک فرآیندی انتخاب شدند تا عملکرد میدان‌های نقش‌آفرینی خود را در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار دهند و بازدیدکنندگان با سیاست‌های تبیین شده از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی آشنا شوند و بدانند این سیاست های تبیین شده در خصوص بسیج تا چه حد گسترده است بویژه در پاسخ گفتن به نیازهای جوانان و نوجوانان و خدمت‌رسانی و نیز انجام خدمات اجتماعی به مردم در محلات.

 سلیمانی افزود: برای اینکه حرکت‌هایی که در محلات برای تحقق محله اسلامی صورت می‌گیرد، تقویت شود، کاری که این پایگاه‌های برتر انجام دادند، بسیار خوب است به همین خاطر در سال آینده تراز و الگویشان باید این پایگاه‌های اسوه باشد؛  بدین ترتیب که نقش آفرینی خود را با هدف اسلامی شدن محلات گسترش دهند.
 
سردار سلیمانی با بیان اینکه پایگاه های اسوه در همه عرصه‌ها فعالیت داشتند، ادامه داد: در این جشنواره که به منظور معرفی پایگاه‌های اسوه برگزار می‌شود، در تمام روزهای سال فعالیت های پایگاه های بسیج را مورد ارزیابی قرار می‌دهد که پس از ارزیابی به صورت استانی و کشوری معرفی می‌شوند. 
 
وی تصریح کرد: در مجموع ۶۴ پایگاه بسیج امروز در اینجا فعالیت‌های خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دادند تا به صورت الگو برای سایر پایگاه‌ها قرار گیرند.
 
انتهای پیام/
 
 
https://newsromm.dana.ir/1566743
ارسال نظر
نظرات