شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 00:30 منتشر شده در مورخ: 1398/11/04 شناسه خبر: 1566518
مقامات فلسطین؛

رژیم صهیونیستی از هولوکاست برای سرپوش گذاردن بر جنایات خوداستفاده می کند

رژیم صهیونیستی از هولوکاست برای سرپوش گذاردن بر جنایات خوداستفاده می کند
وزارت امور خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین به رژیم صهیونیستی هشدار داد که از واقعه «هولوکاست» برای سرپوش گذاردن بر جنایات خود علیه فلسطینیان و اشغال اراضی فلسطین استفاده نکند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ وزارت امور خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین به مقامات رژیم صهیونیستی هشدار داده است که برای سرپوش گذاردن بر جنایات خود علیه فلسطینیان و اشغال اراضی فلسطین به واقعه هولوکاست متوسل نشود.

وزارت خارجه فلسطین روز چهارشنبه در یک اطلاعیه رسمی از شرکت کنندگان در پنجمین همایش جهانی هولوکاست، که روز پنج شنبه در بیت المقدس برگزار شد، خواست تا نسبت به «مفاهیم سیاسی که اسرائیل در تلاش برای بکارگیری آنها و سو استفاده از این موقعیت است» آگاه و محتاط باشند.

در این اطلاعیه آمده است: «بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل و رهبران اسرائیلی سرزمین‌های اشغالی از این همایش برای سرپوش گذاردن بر چهره حقیقی اسرائیل به عنوان رژیمی غاصب که مرتکب شنیع‌ترین جنایات علیه مردم فلسطین هم تراز با جنایات جنگی و جنایت علیه بشریت شده است، استفاده می کند».

در بخشی دیگر از این اطلاعیه آمده است: «جامعه بین الملل که پیش از این نتوانست از وقوع هولوکاست جلوگیری کند، باید به رنج و تألم مردم فلسطین توجه ویژه ای نماید».

شایان ذکر است که نخست وزیر رژیم صهیونیستی در جریان سخنرانی خود در این همایش خواستار اقدام علیه «حاکمان مستبد تهران!» شد و تهدید ایران را با تهدیدی که در گذشته از جانب آلمان نازی متوجه یهودیان بود، برابر دانست!

وی در سخنرانی خود خطاب به مقامات بلندپایه حاضر در این همایش مدعی شد که «هولوکاست دیگری اتفاق نخواهد افتاد» و «ما باید شاهد یک موضع متحد و قاطع در برابر ضدیهودی ترین رژیم بر روی کره زمین باشیم؛ رژیمی که آشکارا درصدد گسترش تسلیحات هسته ای و نابودی تنها دولت یهودی است!»

نخست وزیر رژیم صهیونیستی همچنین در ادامه میان «راه حل نهایی» حزب نازی آلمان برای قلع و قمع کردن یهودیان اروپا و تهدیدی که هم اکنون اسرائیل از سوی دشمن بزرگ خود، ایران، با آن مواجه است، پیوندی مستقیم برقرار کرد!

منبع: مهر

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1566518
ارسال نظر
نظرات