شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 21:46 منتشر شده در مورخ: 1398/11/03 شناسه خبر: 1566504
مدیرعامل جامعه هتلداران استان اردبیل:

آماده برگزاری رویداد تولید محتوا در سرعین هستیم/ تبلیغات دیجیتال لازمه صنعت گردشگری است

آماده برگزاری رویداد تولید محتوا در سرعین هستیم/ تبلیغات دیجیتال لازمه صنعت گردشگری است
مدیرعامل جامعه هتلداران استان اردبیل گفت: تولیدات و تبلیغات دیجیتال لازمه صنعت گردشگری است و ما برای برگزاری رویداد ها این حوزه در شهرستان آماده هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جعفر بذری در حاشیه برگزاری تولید محتوا دیجیتال بسیج در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت: صنعت گردشگری همواره نیازمند تبلیغات نوین در تمامی عرصه های فضای مجازی است و این موضوع باید به عنوان یک اولویت اساسی باید مبنای کار قرار گیرد.

1830254

وی افزود: رویداد تولید م است محتوای دیجیتال که توسط سازمان فضای مجاز بسیج برپا است را در نوع خود بی نظیر دیدم که می تواند در کشف استعدادها و شکوفایی انها قدم ها مثمر ثمر بردارد.

مدیرعامل جامعه هتلداران استان اردبیل گفت: تولیدات دیجیتال لازمه صنعت گردشگری است و ما برای برگزاری رویداد ها در این حوزه در شهرستان آماده هستیم.

وی تصریح کرد: ورود به صنعت پاک گردشگری موضوع تاثیرگذار در اقتصاد، فرهنگ و اجتماع یک کشور است و باید با استفاده از ظرفیت‌های صنعت گردشگری از ظرفیت مراکز علمی استفاده کنیم.

بذری گفت:  به منظور رونق بخشی به این صنعت می بایست محتوای دیجیتال برای تبلیغات مورد استفاده قرار داد تا در درآمد زایی ها  به نقطه

انتهای پیام/م

 

https://newsromm.dana.ir/1566504
ارسال نظر
نظرات