شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 14:33 منتشر شده در مورخ: 1398/11/03 شناسه خبر: 1566443
نایب رئیس انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان:

جشنواره ابوذر عامل شکوفایی استعدادها

نایب رئیس انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان گفت: بسیج رسانه با پیشقدم شدن در زمینه برگزاری جشنواره ابوذر توانسته است سردمدار حرکتی در حوزه رسانه شود که در آینده شاهد شکوفایی استعدادهای شاخصی باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسن کربلایی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی خبرنگار اظهار کرد: جشنواره ابوذر سازمان بسیج رسانه در سال‌های گذشته منشاء اتفاقات خوبی برای رسانه‌ها در کشور بوده است و شایسته حمایت و تقدیر است.

وی ضمن اشاره به ابعاد برگزاری جشنواره ابوذر عنوان کرد: بی تردید برپایی جشنواره های اینچنینی در حوزه رسانه می‌تواند میزان ضریب نفوذ خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها را افزایش دهد چراکه موجب شکوفایی استعدادها می شود.

کربلایی با اشاره به اهمیت برگزاری منظم و منسجم جشنواره‌های رسانه‌ای تصریح کرد: آنچه مشخص است این است که جشنواره‌های رسانه‌ای باید به صورت مستمر و هر سال برگزار شود که چنین اتفاقی نیازمند حمایت مسئولان از برگزاری چنین جشنواره هایی است که باید نگاه مثبتی به این موضوع داشت.

نائب رئیس انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان تاکید کرد: بسیج رسانه با پیشقدم شدن در زمینه برگزاری جشنواره ابوذر توانسته است سردمداری حرکتی در حوزه رسانه شود که در آینده شاهد شکوفایی استعدادهای شاخصی در این حوزه باشیم که به همین دلیل جشنواره ابوذر ارزشمند است.

وی ادامه داد: می‌توان با گنجاندن محورهای عملیاتی رسانه‌ای در حوزه بیانیه گام دوم این جشنواره ها را پویاتر و با نشاط تر کرد تا از خروجی جشنواره‌های مانند ابوذر بتوان به نحو مطلوبی بهره‌مند شد.

انتهای پیام/

 

https://newsromm.dana.ir/1566443
ارسال نظر
نظرات