شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 09:38 منتشر شده در مورخ: 1398/10/29 شناسه خبر: 1565139
بارش برف ترافیک را سنگین کرد؛

شهروندان، پشت دیوار بی مهری تاکسی های پایتخت

شهروندان، پشت دیوار بی مهری تاکسی های پایتخت
باوجود بارش برف سنگین در معابر شمالی پایتخت، خیلی از تاکسی‌ها در محل‌هایی که باید باشند، نبودند و شاهد ازدحام مسافران در سطح شهر هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ محمد رازقی با اشاره به آخرین وضعیت معابر پایتخت گفت: بیشتر گیر ترافیکی در بخش غربی است. در ابتدای صبح در شمال غرب و شمال به دلیل اینکه بارندگی شدید بود در چندین نقطه انسداد داشتیم اما با امدادرسانی به موقع، مسیر باز شد.

وی افزود: در حال حاضر تمامی معابر پایتخت باز هستند. در هیچ محوری گره ترافیکی نداریم اما شاهد ترافیک سنگین در اکثر محورها هستیم.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور پایتخت گفت: در بزرگراه شهید همدانی، شهید خرازی، شهید همت، حکیم و نواب بار ترافیکی سنگین گزارش شده و همچنین در آزادراه شهید فهمیده هم بار ترافیکی سنگین است تنها دلیل این ترافیک سنگین هم بارش برف و باران و لغزنده بودن معابر است.

وی افزود: اولین توصیه‌ای که به شهروندان دارم این است که اگر کار ضروری ندارند از خودروی شخصی استفاده نکنند. همچنین ایمنی را رعایت کنند و با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

سرهنگ رازقی یادآور شد: رانندگان در شرایطی که معابر لغزنده است از تغییر مسیر ناگهانی اجتناب کنند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور پایتخت تأکید کرد: برای تردد در معابر شمالی، رانندگان می‌بایست حتماً از زنجیر چرخ استفاده کنند.

وی با گلایه از عدم همکاری تاکسی‌ها در روزهای بارانی و برفی با انبوه مسافران، تصریح کرد: متأسفانه تاکسی جوابگو نبوده و خیلی از تاکسی‌ها در محل‌هایی که باید باشند، نبودند و شاهد ازدحام مسافران در سطح شهر هستیم.

منبع: مهر

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1565139
ارسال نظر
نظرات