شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 11:00 منتشر شده در مورخ: 1398/10/26 شناسه خبر: 1564444
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان خبر داد؛

بهینه سازی و افزایش ظرفیت خط انتقال برق طرح توسعه بندر شهید بهشتی

بهینه سازی و افزایش ظرفیت خط انتقال برق طرح توسعه بندر شهید بهشتی
بهروز آقایی از اجرای پروژه شبکه توزیع برق به منظور افزایش ظرفیت خط انتقال در طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بهروز آقایی در گفت وگو با عصرهامون، اظهار داشت: شبکه توزیع برق طرح توسعه بندر شهید بهشتی به منظور تأمین 25MVA  طراحی شده است و برای فازهای دیگر قابل توسعه خواهد بود.

به گفته وی، این پروژه با هدف بهینه سازی، فراهم کردن زیرساخت های مورد نیاز برق و افزایش ظرفیت خط انتقال توزیع بندر شهید بهشتی اجرایی می شود.

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان ادامه داد: مطالعات پروژه شبکه توزیع برق طرح توسعه بندر شهید بهشتی به صورت کامل انجام شده و در مرحله اخذ تایید نهایی از شرکت مربوطه جهت اجراست.

آقایی با اشاره به قابلیت ها و مشخصات این شبکه بیان کرد: در این پروژه 40 کیلومتر کابل مسلح 20KV و 90 کیلومتر کابل فشار ضعیف مسلح اجرا می شود.

وی در ادامه از تجهیز این مرکز به سیستم دیسپاچینگ با قابلیت صدور فرمان و مانتیتورینگ اطلاعات خبر داد و افزود: تغذیه 6 دستگاه گنتری کرین در اسکله های شماره 4 و 5، تغذیه 540 دستگاه کانتینر یخچالی و 12 دستگاه RTG و بکارگیری یکی از پیشرفته ترین تابلوهای توزیع برق از دیگر قابلیت های این پروژه است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با اشاره به ایجاد 5 واحد پست ساختمانی همراه با سیستم تهویه و مجهز به سیستم اطفای حریق در این شبکه گفت: 11 دستگاه ترانسفورماتور، 30 دوربین مداربسته حفاظتی، 52 دستگاه برج روشنایی تلسکوپی و 141 دستگاه پایه روشنایی نیز در این شبکه نصب خواهد شد.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1564444
ارسال نظر
نظرات