شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 13:29 منتشر شده در مورخ: 1398/09/17 شناسه خبر: 1553170
مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان؛
بارندگی سه آبنما در مسیر جاسک به سیریک را مسدود کرد
صفا ایسینی گفت: طی بارش های چند ساعت اخیر در استان جاسک با ۵۳.۳ میلیمتر بیشترین بارندگی های را داشته است که تاکنون در مسیر جاسک به سیریک سه آبنما به نام های نگر، باغان، گنگان مسدود شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا صفا ایسینی، مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان در گفتگو اختصاصی باخبرنگار هرمز اظهار کرد: طی بارش های چند ساعت اخیر در استان جاسک با ۵۳.۳ میلیمتر بیشترین بارندگی های را داشته که تاکنون در مسیر جاسک به سیریک سه آبنما به نام های نگر، باغان، گنگان مسدود شدند.

وی با بیان اینکه فعالیت این سامانه بر روی استان هرمزگان و خلیج فارس تا روز چهارشنبه ادامه خواهد داشت، عنوان کرد: بارش ها به صورت رگباری در برخی مناطق هرمزگان دور از انتظار نیست.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان با بیان اینکه احتمال سیلاب در بعضی مناطق استان وجود دارد، گفت: این سامانه بارشی همراه با باد شدید و بارش تگرگ هم در برخی از مناطق پیش بینی شده است.

صفا ایسینی تصریح کرد: باتوجه به تداوم بارندگی در شرق استان هرمزگان و خطر آب گرفتگی، سیل و همچنین مطابق اعلام ستاد بحران شهرستان های شرق، تمامی مدارس شیفت صبح در مقاطع مختلف اکثر شهرستان های شرق استان تعطیل است.

وی افزود: دستگاه های متولی درحوزه های امداد و نجات و مدیریت بحران در شهرستان تشکیل شده و در آماده باش کامل هستند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: بیشترین تمرکز این سامانه در شرق و مرکز استان بوده و احتمال وقوع بارش شدید و تگرگ در روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری بر روی این مناطق پیش بینی می شود.

انتهای پیام/

 

https://dana.ir/1553170
ارسال نظر
نظرات