شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 12:21 منتشر شده در مورخ: 1398/09/16 شناسه خبر: 1552857
طی توئیتی از سوی سخنگوی سازمان برنامه:
افزایش نرخ ارز ۴۲۰۰ تومانی تکذیب شد
رئیس مرکز اطلاع رسانی، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان برنامه و بودجه کشور در توئیتی اعلام کرد نرخ ارز دولتی برای سال آتی همان 4200 تومان خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بعد از انتشار ویدئویی از ربیعی در حاشیه جلسه دولت در جمع خبرنگاران از افزایش 300 تومانی نرخ ارز دولتی در سال آتی خبر داده بود، سخنگوی سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد که ارز دولتی در لایحه بودجه سال ۹۹ کل کشور همان نرخ ۴۲۰۰ تومان پیش بینی شده است.

ربیعی گفته بود که «سقف بودجه ۴۸۰ هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده و همچون سال جاری برای تامین کالاهای اساسی ارز دولتی اختصاص یافته است که در این راستا مقرر شده برای سال آینده ۱۰.۵ میلیارد دلار ارز با نرخ ۴۵۰۰ تومان (افزایش ۳۰۰ تومانی نسبت به سال ۹۸) اختصاص یابد.»

مهدی قمصریان، رئیس مرکز اطلاع رسانی، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان برنامه و بودجه کشور در توییتی در واکنش به سخنان علی ربیعی سخنگوی دولت مبنی بر افزایش نرخ ارز دولتی از ۴۲۰۰ تومان به ۴۵۰۰ تومان، آن را سهو لسان دانست و نوشت: «قیمت ارز برای واردات کالاهای اساسی در لایحه بودجه ۹۹ مانند سال جاری ۴۲۰۰ تومان است نه ۴۵۰۰ تومان. احتمالا سهو لسانی صورت گرفته.»

 

انتهای پیام/

 

https://dana.ir/1552857
ارسال نظر
نظرات