شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 15:31 منتشر شده در مورخ: 1398/09/14 شناسه خبر: 1552438
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان زنجان:
سلیقه‌ای عمل کردن‌ها باعث ایجاد مشکل در انتخابات می‌شود/ همه باید در چارچوب قانون حرکت کنند
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان زنجان گفت: اگر مجموعه اجرایی قانون را اجرا کنند هیچ اختلافی بین مجموعه نظارتی و اجرایی پیش نمی آید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از موج رسا; حسین میرزاپور امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به شروع فرآیند ثبت نام کاندیدا ها در انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: ثبت نام کاندیدا ها از 10 آذر ماه شروع شده و تا 16 ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه از داوطلبینی که همت کرده اند و در مجلس شورای اسلامی شرکت کنند وضعیت خود را با ماده 28، 29 و 30 قانون انتخابات تطبیق دهند ابراز کرد: در صورت داشتن شرایط شرکت در انتخابات در قانون و استعلاماتی که صورت خواهد گرفت  مطالعه کرده تا با مشکل موجه نشوند.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان زنجان با اشاره به اینکه در آخرین روز های مهلت ثبت نام مجلس شورای اسلامی فرایند ثبت نام شلوغ خواهد شد، تصریح کرد: داوطلبان در این بازه زمانی با مدارک کامل به فرمانداری های حوزه های انتخابیه مراجعه کنند تا باعث کندی در روند ثبت نام نشوند.

وی با اشاره به اینکه با توجه به تاکید رهبری تمامی دستگاه ها باید به دنبال اجرای قانون باشند، عنوان کرد: اگر بخواهیم سلیقه ای عمل کنیم و بخواهیم متناسب با تحلیل های شخصی پیش برویم قطعا با مشکل مواجه خواهیم شد.

میرزاپور با اشاره به اینکه در دستگاه های نظارتی آموزش های تخصصی برای اجرای قانون در انتخابات انجام می شود، ادامه داد: در هر جایی که مسئولین نظارتی در قانون ابهامی دارند حتما با مسئولین بالا تر از خود هماهنگ می کنند.

وی بیان اینکه اگر مجموعه اجرایی نیز قانون را اجرا کنند هیچ اختلافی بین مجموعه نظارتی و اجرایی پیش نخواهد آمد تاکید کرد: با همدلی و همفکری و هم افزایی و در کار هم بودن یک انتخابات در شان مردم را اجرا خواهیم کرد.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1552438
ارسال نظر
نظرات