شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 10:42 منتشر شده در مورخ: 1398/09/08 شناسه خبر: 1550858
حجت الاسلام مهدی طائب:
درایت رهبری و بسیج مردمی فتنه ۹۸ را خنثی کرد
حجت الاسلام مهدی طائب گفت: به اذعان دشمنان که خودشان اعلام کردند 3 سال است منتظر چنین لحظه ای هستند و تمام توان اطلاعاتی و عملیاتی خود را در اتاق های فکر امریکایی و سعودی بسیج کرده بودند تا کشور را به آشوب بکشند، به فضل الهی این درایت هوشمندانه رهبری و بسیج مردمی بود که این فتنه نیز خنثی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرنگار صبح توس، حجت الاسلام مهدی طائب، شب گذشته در اجتماع مدافعان ولایت در تربت حیدریه اظهار کرد: امروز شاهد تحقق هدف و ارزوی انبیای الهی بر روی کره زمین هستیم و ان نیروی کارامد، مومن و با بصیرت برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است.

وی تصریح کرد: مشکلی که انبیا از ابتدا داشتند این بود که یا نیروی کافی نداشتند و یا اینکه نیروها از ایمان و بصیرت لازم برخوردار نبودند و امروز به فضل الهی نیرویی بنام بسیج 20 میلیونی در حال شکل گیری و سازماندهی است که شاکله اصلی آن را ایمان و بصیرت تشکیل داده که در آزمون های سخت و دشوار سربلند بیرون آمده  و با تحقق این مهم بی شک اسرائیل از روی زمین محو و کنار خانه خدا برای ظهور امام عصر(عجل الله) اماده می شود.

درایت رهبری و بسیج مردمی فتنه 98 را خنثی کرد

طائب با انتقاد از نحوه اعلام و اجرای طرح افزایش نرخ بنزین، گفت: این اقدام هر چند باید اجرا می شد اما نحوه اعلام و اجرا مانند بیماری بود که بدون مُسکن و داروی لازم جراحی شد و با این بی تدبیری مسئولان دست اندر کار، برای کشور هزینه تراشی شد.

وی با بیان اینکه درایت رهبری و بسیج مردمی به مانند همیشه فتنه 98 را خنثی کرد، افزود: به اذعان دشمنان که خودشان اعلام کردند 3 سال است منتظر چنین لحظه ای هستند و تمام توان اطلاعاتی و عملیاتی خود را در اتاق های فکر امریکایی و سعودی بسیج کرده بودند تا کشور را به آشوب بکشند، به فضل الهی این درایت هوشمندانه رهبری و بسیج مردمی بود که این فتنه نیز خنثی شد.

طائب اظهار کرد: اگر رهبر معظم انقلاب اسلامی به این موضوع ورود نمی کردند نخستین کسی که در آتش این فتنه می سوخت شخص رئیس جمهور بود، اما رهبری انقلاب با درایت و رهنمودهای داعیانه خود ضمن حمایت از تصمیم سران قوا(البته نه نحوه اجرا و اعلام) این فتنه بزرگ را خنثی کردند.

دشمن به دنبال تکرار پایان صفین است

حجت الاسلام طائب با بیان اینکه دشمن در عرصه های مختلف از ملت ایران سیلی خورده، افزود: بعد از تمام تهدیدات، تحریم ها، فتنه و اشوب ها، امروز دشمن به دنبال تکرار پایان صفین است، چرا که در جنگ صفین سپاه امیر المومنین(علیه السلام) با معاویه، سپاه حضرت به بی بصیرتی یاران خود باختند و حاصل ان خروج خوارج و شهادت حضرت امیر به دست ابن ملجم یکی از رزمندگان سپاه امیر المومنین(علیه السلام) بود.

وی خاطر نشان کرد: انچه که امروز بیش از همه مهم است، باید در کنار ارتقای توانمندی های مختلف، ایمان قوی و بصیرت لازم را ارتقا داد تا در برهه های فتنه، تحریم و تهدید در کنار اولیای خدا برای تشکیل تمدن بزرگ اسلامی قدم برداشت.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1550858
ارسال نظر
نظرات