شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: دین و اندیشه
ساعت: 20:46 منتشر شده در مورخ: 1398/08/22 شناسه خبر: 1547173

آیت‌الله علوی گرگانی: نمی‌توانم از کنار مشکلات مردم بی‌تفاوت عبور کنم

مرجع تقلید شیعیان گفت: اینکه برخی مردم نیازمند هستند و توانایی خرید مایحتاج زندگی خود را ندارند زجرم می‌دهد و نمی‌توانم بی‌تفاوت از کنار آن عبور کنم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ،آیت‌الله علوی گرگانی مرجع تقلید شیعیان در دیدار رئیس تعزیرات حکومتی تهران که در دفتر معظم له برگزار شد، اظهار داشت:سازمان تعزیرات بسیار مهم است و نقش مؤثری در کشور دارد.

وی افزود: در شرایط فعلی کشور وظیفه سازمان تعزیرات بیش از گذشته است، عامه مردم به قانون پایبند بوده و عمل می‌کنند ولی برخی افراد  سودجو در کشور به دنبال رسیدن به اهداف خود هستند.

مرجع تقلید شیعیان تصریح کرد: برخی افراد سودجو در کشور تنها به فکر خودشان هستند و با سوءاستفاده برای رسیدن به اهداف خود تلاش می‌کنند، باید کشور به‌گونه‌ای اداره شود که مردم گرسنه نمانده و مشکلات کشور رفع شود.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه تصریح کرد:نمی‌خواهم بگویم که تحریم اثری ندارد ولی این‌گونه نیست که همه مشکلات را سر تحریم بشکنیم، وزیران دولت در دفتر ما حضور پیدا کردند و نسبت به رفع مشکلات جامعه به آن‌ها تذکر دادیم ولی گاهی توجهی نمی‌شود.

آیت‌الله علوی گرگانی با تأکید بر اینکه از مسئولان تقاضا می‌کنیم به مشکلات مردم توجه کنند،عنوان کرد: گزارش‌هایی به بنده رسیده که واقعاً تأسف‌برانگیز است، برخی مردم نمی‌توانند شیر برای نوزاد خود تهیه کنند و واقعاً دل انسان می‌سوزد و زجرآور است.

وی خاطرنشان کرد:اینکه برخی مردم نیازمند هستند و توانایی خرید مایحتاج زندگی خود را نداشته و گرسنه هستند زجرمان می‌دهد و نمی‌توانم بی‌تفاوت از کنار آن عبور کنم.

انتهای پیام

https://newsromm.dana.ir/1547173
ارسال نظر
نظرات