شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 17:08 منتشر شده در مورخ: 1398/07/27 شناسه خبر: 1530749
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد:

خدمت رسانی به 7 هزار نفر زائر در موکب الغدیر/بعد از اربعین هم موکب الغدیر دایر است

خدمت رسانی به 7 هزار نفر زائر در موکب الغدیر/بعد از اربعین هم موکب الغدیر دایر است
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد از پذیرایی روزانه 7 هزار نفر در موکب الغدیر استان یزد خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛سرهنگ رضا پورشمسی در مصاحبه با یزدرسا؛ از پذیرایی روزانه 7 هزار نفر در موکب الغدیر استان یزد خبر داد و گفت: روزانه در سه وعده غذایی صبحانه،ناهار و شام از این تعداد از زائران اربعین حسینی در این موکب پذیرایی می شود.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد افزود: موکب الغدیر استان یزد از روز 11 مهر مصادف با 4 صفر فعالیت خود را در کربلای معلی آغاز کرده و در راستای رعایت حال زائران گرامی و فراهم آوردن آسایش آن ها تا روز 28 مهرماه یعنی یک روز پس از اربعین حسینی به آنان خدمت رسانی خواهد کرد.

پورشمسی خدمات ارائه شده در این موکب را شامل اسکان،اتاق امانات، خدمات بهداشتی- درمانی و چایخانه با دمنوش های گیاهی دانست و گفت: همچنین دو موکب دانشجویی توسط بسیج دانشجویی استان جهت خدمت رسانی به زائران دانشگاه های استان و موکب خدمات بهداشتی-درمانی توسط بسیج جامعه پزشکی نیز راه اندازی شده است.

فرمانده سپاه استان همچنین از اختصاص تمام ظرفیت مسافری و ترابری سپاه استان برای تسهیل در بازگشت زائران اربعین حسینی خبر داد و اظهار داشت: تمام ظرفیت ترابری و اتوبوس سپاه الغدیر برای بازگشت زائران اربعین حسینی از مرزهای غربی کشور بسیج شده اند.

وی در پایان از تمامی خادمان این موکب ها و مسئولان ستاد اربعین استان جهت همکاری و مشارکت در زمینه خدمت رسانی به زائران اربعین تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/ح

 

https://newsromm.dana.ir/1530749
ارسال نظر
نظرات