شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 16:32 منتشر شده در مورخ: 1399/05/15 شناسه خبر: 1509637
واعظی:

تعویق یا عدم برگزاری کنکور سبب اجحاف در حق داوطلبان می‌شود

تعویق یا عدم برگزاری کنکور سبب اجحاف در حق داوطلبان می‌شود
رئیس دفتر رئیس‌جمهور با بیان اینکه خط قرمز دولت، سلامت مردم و فرزندان کشور است، گفت: تعویق بیش از حد یا عدم برگزاری کنکور سبب انباشت داوطلب در آزمون سال بعد و اجحاف حق داوطلبان می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهور در حساب شخصی خود در اینستاگرام نوشت: «وقتی رهبر معظم انقلاب در گفتار و عمل نشان می دهند که به نظرات ستاد ملی کرونا عمل می کنند، شایسته است تصمیمات این ستاد برای همه ما در همه زمینه ها فصل الخطاب باشد.»

وی در ادامه عنوان کرد: «دولت از همان آغاز پاندمی کرونا، نشان داد که خط قرمز دولت، سلامت مردم و فرزندان کشور است. تعطیلی مهدهای کودک، لغو حضور فیزیکی در مدارس و دانشگاه ها و تلاش برای تداوم و آموزش به صورت مجازی، مدیریت حضور مردم در مساجد و همه و همه از این حساسیت حکایت دارد. اما همیشه هم بهترین تصمیم، راحت ترین تصمیم یعنی حذف صورت مسئله نیست. بیاییم اثرات تعویق بیش از حد یا عدم برگزاری کنکور را هم در نظر بگیریم که سبب انباشت داوطلب در آزمون سال بعد و اجحاف گسترده در حق بسیاری از داوطلبانی می شود که امسال با برنامه ریزی مطالعه کرده و زحمت کشیده اند.»

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1509637
ارسال نظر
نظرات