شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استانها
ساعت: 20:44 منتشر شده در مورخ: 1397/12/26 شناسه خبر: 1468839

تردد روزانه دو رام قطار در مسیر تهران - رشت

تردد روزانه دو رام قطار در مسیر تهران - رشت
مدیرکل مسافری شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران با رد هرگونه توقف در سرویس دهی مسیر ریلی رشت-تهران و بالعکس گفت: براساس برنامه در مسیر تازه افتتاح شده تهران-رشت و بالعکس دو رام قطار روزانه پیش بینی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی وزارت راه وشهر سازی، علی کاظمی منش اضافه کرد: مسیر ریلی تهران به رشت و بالعکس به شکل روزانه به مسافران نوروزی سرویس دهی می کند و در ایام نوروز 98 علاوه بر 2 رام قطار پیش بینی شده برای مسیر تهران به رشت ، مسیر رشت به مشهد نیز با 6 قطار به مسافران استان گیلان خدمت رسانی خواهد داشت.
وی پیرامون ساعات حرکت قطار یادشده گفت: براساس پیش بینی های انجام شده در ایام نوروز ساعت 7 صبح این قطار رشت را به مقصد تهران ترک خواهد کرد و در ساعت 18 عصر دوباره از تهران به سوی رشت حرکت می کند.
کاظمی منش تاکید کرد: پیش فروش مسیرهای یاد شده استان گیلان از 24 اسفند بر روی سامانه ارائه بلیت قطار شرکت های مسافری فعال در این مسیر قرار گرفته و مسافران می توانند برای طی مسیر در این خط، بلیت خود را از سامانه مربوطه خریداری کنند.
به گفته مدیر کل مسافری شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران برای خدمت رسانی هر چه بیشتر به مسافران نوروزی مسیرهای دیگر تازه اتصال یافته به شبکه سراسری ریلی تهران-ارومیه و کرمانشاه – مشهد با افزایش دو برابری سیر در مسیر روبرو شده اند.
به گزارش ایرنا، سرپرست راه آهن جمهوری اسلامی به تازگی اعلام کرد: عملکرد باری راه آهن امسال 9 درصد و در بخش مسافری 13.8 درصد نسبت به سال 96 افزایش یافت.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1468839
ارسال نظر
نظرات