printlogo


کد خبر: 1625915تاریخ: 1399/04/22 10:28
معاونت معماری و شهرسازی شهرداری تهران بیت المال را تضییع کرده است
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران مطرح کرد؛
معاونت معماری و شهرسازی شهرداری تهران بیت المال را تضییع کرده است
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: معاونت معماری و شهرسازی شهرداری با انعقاد یک قرارداد مطالعاتی حقوق بیت المال را تضییع کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی اعطا عضو شورای اسلامی شهر تهران در تذکری پیش از دستور گفت: اخیرا تذکری با امضای شش عضو شورا امضا شد و در صحن علنی شورا هم قرائت شد اما با گذشت زمان هنوز پاسخی به این تذکر داده نشده است.

وی به موضوع اصلاح ساختار شهرداری هم اشاره کرد و گفت: جلساتی برای بررسی دقیق تر موضوع برگزار کردیم و متوجه یک نکته عجیب شدیم.

اعطا خاطرنشان کرد: ما طبق قانون وظیفه نظارت بر حسن اجرای صحیح امورات مالی شهرداری را داریم و باید از ریال به ریال بودجه شهرداری تهران محافظت کنیم.

عضو شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: اخبرا دریافتم در حوزه معاونت معماری و شهرسازی یک قرارداد مطالعاتی برای تغییر ساختار این معاونت بسته شده است.

وی تصریح کرد: این در حالی است که اصلا هیچ اطلاعی به مدیریت شهری داده نشده و مشخص نیست چرا با این شرکت قرارداد بسته شده است.

اعطا افزود: این به طور قطع از بین بردن بیت المال و سو مدیریت منابع مالی است و این موضوع یک تخلف است و این مطلب را به صورت علنی به شهردار تهران تذکر می دهم.

سخنگوی شورای شهر تهران گفت: ما از شهردار تهران درخواست پاسخگویی و اعلام نظر داریم و امیدواریم این رویه یک رویه ثابت و مرسوم نباشد و ما را در آینده با مشکل مواجه کند.

انتهای پیام/ا


لینک مطلب: https://newsromm.dana.ir/News/1625915.html