printlogo


کد خبر: 1594026تاریخ: 1399/01/07 17:20
دفاع بیولوژیک در شهرستان خلخال+ فیلم
در روزهای اخیر انجام شد؛
دفاع بیولوژیک در شهرستان خلخال+ فیلم
دفاع بیولوژیک و عملیات پاکسازی شهرستان خلخال از ویروس کرونا با حضور گروه های جهادی و واحدهای سلامت در شهرستان خلخال انجام گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما، دفاع بیولوژیک و عملیات پاکسازی شهرستان خلخال از ویروس کرونا با حضور گروه‌های جهادی و واحدهای سلامت دانشگاه علوم پزشکی، سپاه و بسیج و نیروس انتظامی در شهرستان خلخال ظهر امروز به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار سبلان ما در خلخال این عملیات که از دو روز پیش در حال انجام بود امروز با ضدعفونی و پاکسازی مجدد خیابان ها، معابر و میادین شهرستان خلخال از ویروس به پایان رسید.

علی رحمانی فرمانده حوزه مقاومت بسیج حوزه شهری خلخال در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: این کار با همکاری نهادهای و ادارات مربوطه و در 2 مرحله تمامی شهر ضد عفونی و گند زدایی شد و در طول روز نیز این ضد عفونی و گند زدایی بصورت محله به محله انجام گرفت.
 
وی در ادامه سخنان خود از تولید و توزیع ماسک در بین مردم خبرداد و گفت: همکاری بین ادارات و بسیجیان در حد بالای خود بوده و این عملیات با حضور کارشناسان مراکز بهداشت گرفت.
 
ضدعفونی نقطه به نقطه شهرستان، انجام طرح غربالگری بیماران کرونایی، تولید و توزیع رایگان ماسک و مواد ضد عفونی کننده بین مردم  و اجرای طرح خانه بمانیم در کنار رسیدگی به وضعیت بهداشتی نانوایی ها و مراکز عرضه مواد غذایی، طب سنجی  و کمنرل ورودی های شهر از جمله نکات مطروحه در این عملیات بود.
 

انتهای پیام/


لینک مطلب: https://newsromm.dana.ir/News/1594026.html