کد خبر: 1770198
جاماندگان اربعین
برگزاری راهپیمایی جاماندگان اربعین در تهران
رئیس شورای شهر تهران از احتمال برگزاری راهپیمایی جاماندگان اربعین در پایتخت خبر داد و گفت: شهرداری تهران همکاری‌های لازم را با سایر دستگاه‌های مربوطه در این زمینه خواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در حاشیه صحن امروز شورا اظهار داشت: ناصر امانی عضو  شورای شهر تهران امروز درباره برخی قراردادهای شهرداری سابق تذکراتی داد و ما بررسی‌های لازم را در این زمینه انجام می‌دهیم. 

وی افزود: در دوره دوم شورا هم در سال 82 که ما به شورای شهر آمدیم، آن زمان هم با قراردادهایی مواجه بودیم که در آخرین روزها برای مدت‌های 5 ساله بسته شده بود و حتی مربوط به یک سال پس از فعالیت چهار ساله ما بود. 
 
وی با تأکید بر اینکه قراردادهای طولانی‌مدت باید حتما در حال حاضر با موافقت شهردار و معاون مالی آن باشد، گفت: امروز در صحن شورا یک‌فوریت کاهش زمان صدور پروانه تصویب شد تا سرعت ضربتی را برای صدور پروانه شاهد باشیم. همچنین موازی‌کاری‌ها حذف شود تا تحرک‌پذیری در زمینه ساخت و ساز افزایش یابد. 
 
وی گفت: طرح تکریم ارباب رجوع نیز سال 83 تصویب شده بود و الان هم عملیاتی شده است، البته قرار شد دفتری در شهرداری‌ها ایجاد شود تا راهنمای شهرسازی برای مردم باشد و شهروندان از سردرگمی درآیند. 
 
وی درباره برگزاری راهپیمایی جاماندگان اربعین در تهران گفت: احتمالاً این راهپیمایی با رعایت پروتکل‌ها برگزار می‌شود که البته سازمان تبلیغات اسلامی باید آن را اعلام کند که شهرداری حتما همکاری‌های لازم را در این زمینه خواهد داشت. 
 
انتهای پیام/