کد خبر: 1597088
کشف ۳۰ هزار ماسک و مواد ضدعفونی کننده احتکاری
رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت، از کشف ۲۹هزار و ۸۱۵ ماسک و مواد ضد عفونی کننده الکلی احتکار شده خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش ریالی اقلام کشف شده را ۲ میلیارد ریال برآورد کرده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت، از کشف ۲۹هزار و ۸۱۵ ماسک و مواد ضد عفونی کننده الکلی احتکار شده خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش ریالی اقلام کشف شده را ۲ میلیارد ریال برآورد کرده اند.
سرهنگ سعید راستی، افزود: در راستای مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و قطع دست برخی افراد فرصت طلب و سودجو، روز گذشته طرح شناسایی و دستگیری محتکران و سودجویان عرصه تهیه و توزیع لوازم بهداشتی در دستور کار مأموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

وی ادامه داد: مأموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی در پایش های اطلاعاتی موفق شدند انباری در حوالی خیابان کمیل که محل دپو و احتکار انواع ماسک، مایع و مواد ضد عفونی الکلی بود را شناسایی کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهم و بازرسی از انباری اخذ شد، گفت: با هماهنگی‌های قضائی غروب روز هفدهم اسفندماه تیمی از مأموران این مرکز به محل مورد نظر اعزام و موفق شدند در یک عملیات پلیسی، متهم را دستگیر کنند.

وی افزود: در بازرسی از محل ۲۹ هزار و ۸۱۵ ماسک، ۹۱۰ ژل ضدعفونی دست ۵۰۰ گرمی، ۱۷۳ محلول ضدعفونی دست ۱۰۰ گرمی و ۳۰ اسپری ضدعفونی دست احتکار شده کشف شد.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت، با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را ۲ میلیارد ریال برآورد کرده اند، خاطرنشان کرد: در این خصوص پرونده‌ای تشکیل و متهم تحویل مرجع قضائی شد.

انتهای پیام/