کد خبر: 1592322
رئیس پلیس راهور استان اردبیل:
افزایش سرعت در اکثر معابر شهری اردبیل/ مسافرت ها کاهش یافته است
سرهنگ حجت فتاحی گفت: با توجه به تمهیدات اتخاذ شده و همراهی هموطنان در پرهیز از سفر ،خوشبختانه بخش زیادی از هموطنان فهیم ، با رعایت این موضوع سفرهای خود را به زمان مناسبی در سال آینده موکول کرده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما، سرهنگ سید حجت فتاحی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پلیس راهور حامی پویش درخانه بمانیم است و درخواست عاجزانه بر حمایت از این پویش دارد ، چرا که افراد حاضر در خودرو می توانند ناقل ویروس به یکدیگر باشند.

وی افزود: مردم با مسافرت کردن  مجبور  به استفاده از مراکز عمومی نظیر سرویس های بهداشتی ، نمازخانه و ... می شوند و یا در مقصد، عامل انتقال ویروس به دیگران شوند.

 رئیس پلیس راهوراستان اردبیل گفت: با توجه به تمهیدات اتخاذ شده و همراهی هموطنان در پرهیز از سفر ،خوشبختانه بخش زیادی از هموطنان فهیم ، با رعایت این موضوع سفرهای خود را به زمان مناسبی در سال آینده موکول کرده اند که جای قدردانی دارد.

وی تصریح کرد: البته همچنان تعدادی اندک از هموطنان به توصیه ها بی توجه بوده و اقدام به سفرهای درون و برون شهری می کنند که این موضوع با پویش ملی "#درخانه بمانیم" مغایر بوده و تهدید بزرگی برای سلامتی هم وطنان عزیزمان است.

انتهای پیام/