کد خبر: 1592210
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین:
تحقق شعار «جهش تولید»؛ با هم‌افزایی مسئولان و مردم/ ریل گذاری راه آهن اردبیل شیرین‌ترین اتفاق سال 98 بود
صدیف بدری گفت: امیدواریم قوای سه‌گانه در کنار خواص، نخبگان، متخصصین، مدیران و جوانان پرانرژی با هم‌افزایی و انسجام در راستای تحقق شعار سال گام بردارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صدیف بدری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت: سال ۱۳۹۸ با همه فراز و نشیب‌هایش سپری شد و از امروز سال جدید را آغاز می‌کنیم سالی که توسط رهبر فرزانه انقلاب به سال «جهش تولید» نامگذاری شد.

وی افزود: امید است قوای سه‌گانه در کنار خواص، نخبگان، متخصصین، مدیران و جوانان پرانرژی با هم‌افزایی و انسجام در راستای تحقق شعار سال گام بردارند.
 
نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین گفت: حضور پرشور و آگاهانه مردم شریف استان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و آغاز ریل‌گذاری راه‌آهن اردبیل میانه شاید برجسته‌ترین اتفاقات خوشایند سال ۱۳۹۸ برای ما اردبیلی‌ها بود.

وی تصریح کرد: انشالله با اتحاد و همدلی نماینده ولی فقیه در استان، مجمع نمایندگان استان اردبیل، دولت محلی و همه دلسوزان و نخبگان استان و تداوم روند رو به جلو در توسعه زیرساخت‌های توسعه‌ای استان در سال جدید، شاهد رخت بر بستن غبار محرومیت از سیمای دارالارشاد اردبیل باشیم.
 
وی ابراز داشت: شیوع ویروس کرونا هم شاید ناخوشایندترین اتفاق سال گذشته بود که با ایثار و از خودگذشتگی تحسین‌برانگیز کادر درمانی و همیاری مردم و مسئولین به مقابله با آن برخاستیم و امیدوارم در اسرع وقت جشن غلبه بر کرونا را نیز برگزار کنیم.
 
بدری گفت: اینجانب ضمن ادای احترام به ساحت ملت بزرگ ایران، آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی را به محضر مقام معظم رهبری، ملت آگاه به ویژه مردم عزیز و قدرشناس استان اردبیل تبریک گفته، از درگاه خداوند متعال مسألت دارم این سال را پربرکت و مبارک کند.

انتهای پیام/