کد خبر: 1583100
فرماندار زاوه:
مردم با خلق حماسه‌ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل می‌کنند
فرماندار شهرستان زاوه گفت: حضور شکوهمند و عزتمندانه ملت با بصیر ایران اسلامی در راهیپمایی ۲۲ بهمن دشمنان نظام را شگفت زده کرده و مردم با خلق حماسه‌ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ محمود صادقی فرماندار شهرستان زاوه صبح امروز در حاشیه برگزاری دوره آموزشی اعضای شعب اخذ رای و نمایندگان فرماندار در این منطقه گفت: تمامی امور انتخابات طبق برنامه انجام و به روز و هیچ مشکلی وجود ندارد و لحظه شماری می کنیم برای دوم اسفند و خلق حماسه ای دیگر توسط مردم عزیز این منطقه به مانند گدشته انجام شود.

وی بیان داشت: وظیفه ما اجرای دقیق قانون و اصل رعایت بی طرفی و تلاش برای مشارکت و تامین امنیت انتخابات است و تحت تاثیر حرف های بیهوده عده قلیلی کم تقوا که تلاش می کنند جو سازی کرده، قرار نگرفته و نخواهیم گرفت.

فرماندار زاوه افزود: به درستی از آرا مردم صیانت وحتما امانت دار خوبی برای مردم و کاندیداهای محترم خواهیم بود و بنا به اصل مهم فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند: همه دست اندکاران از طرفداری پرهیز کنند را اجرا کنیم.

صادقی در ادامه خاطر نشان کرد: خدا را شاکریم که تنور انتخابات گرم است و این گرمی باعث مشارکت بالای مردم خواهد شد و از کاندیداها و طرفداران عزیزشان هم درخواست داریم در فضای رقابت سالم خود را به مردم عرضه و انتخاب را به مردم بسپارند، چون مردم به مسائل آگاه و هم وقت شناس اند و هم با تحقیق رای خود را به صندوق ها خواهند ریخت.

فرماندار شهرستان زاوه گفت: حضور شکوهمند و عزتمندانه ملت با بصیر ایران اسلامی در راهیپمایی ۲۲ بهمن دشمنان نظام را شگفت زده کرده و مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد.

انتهای پیام/