در گفتگو با دانا مطرح شد؛

از دیپلماسی خنده تا دیپلماسی التماسی/ هانی زاده: وزیر امور خارجه به ترامپ قاتل چراغ سبز نشان داد

حسن هانی زاده به اظهارات ظریف در خصوص مذاکره با آمریکا اشاره کرد و گفت: در این شرایط طرح این گونه صحبت ها و چراغ سبز نشان دادن به آمریکای جنایتکار از موضع ضعف است و تلقی دشمنان انقلاب اسلامی این است که این گونه اظهار نظرها به تضعیف جمهوری اسلامی منجر می شود و نشان می دهد ایران در مقابل فشارهای آمریکا تسلیم شده است.
۱۳۹۸ يکشنبه ۶ بهمن 12:04
در گفتگوی دانا با کارشناس مسائل سیاسی مطرح شد؛

دست خالی دولت در دفاع از برجام/ فواد ایزدی: هیچ چیزی از برجام عاید ایران نشد

کارشناس مسائل آمریکا گفت: کشور بعد از این که توافق صورت گرفت، یکی دو سالی هم معطل میوه برجام شد؛ اما دولتمردان بعد از خروج آمریکا از برجام منتظر برجام اروپایی ماندند و در 6 سال گذشته کشور معطل داستان برجام بود که آخر سر هم هیچی عاید ایران نشد.
۱۳۹۸ سه شنبه ۱ بهمن 08:44
مدیر سابق سامانه هوشمند سوخت در گفتگو با دانا:

در صورت رعایت مراحل سوخت‌گیری هیچ سهمیه‌ای غیب نمی‌شود

سید محسن روحانی با تأکید بر اینکه کسانی که مسیر سوخت گیری را درست انجام بدهند سهمیه آنها از بین نمی رود یادآوری کرد: وقتی نازل گذاشته شد یعنی به هر دلیلی بخشی از پیمانه سوختگیری نشده است اما برای بازگشت این سهمیه به کارت مدت زمانی لازم است که در صورت طی شدن مسیر درست سوختگیری سهمیه کارت سوخت از بین نمی‌رود.
۱۳۹۸ سه شنبه ۱ بهمن 08:34
بررسی ابعاد فعال سازی مکانیزم ماشه درگفتگوی دانا با حنیف غفاری؛

اروپایی ها جهت اعمال فشار حداکثری به ایران مکانیسم ماشه را فعال کردند/ دولت سیاست تفکیک اروپا از آمریکا را کنار بگذارد

کارشناس مسائل اروپا به اقدام اخیر سه کشور اروپایی انگلیس، آلمان و فرانسه در خصوص فعال سازی مکانیزم ماشه اشاره کرد و گفت: اروپایی ها صرفاً جهت اعمال فشار حداکثری به ایران مکانیزم ماشه را فعال کردند؛ آن طور که مسلم است دستگاه دیپلماسی و سیاست خارجی کشور باید در مواجهه با این مسئله رویکردی بسیار مقتدرانه تر از آن چیزی که وجود دارد نشان دهند.
۱۳۹۸ شنبه ۲۸ دي 10:38
عضو کمیسیون انرژی در گفتگو با دانا خبر داد:

ورود مجلس به ماجرای غیب شدن سهمیه‌های بنزین

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: هفته آتی در جلسات کمیسیون انرژی به این موضوع رسیدگی می‌کنیم؛ هرچند این روزها مجلس درگیر امورات دیگری است ولی ندانم کاری های شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی باعث شده است که نمایندگان حتی به جزئی ترین مسائل کشور وارد شوند.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۵ دي 08:47
بررسی عملکرد مجلس دهم در گفت و گوی دانا با یک نماینده مجلس؛

سئوال از رئیس جمهور گره‌ای از مشکلات اقتصادی کشور باز نکرد

پورحسین به عملکرد مجلس دهم اشاره کرد و گفت: برنامه ششم توسعه که در پایان سال 95 تصویب شد از طرح های مهم مجلس دهم بود، اما دولت حاضر به اجرای آن نبود که نهایتاً رئیس مجلس آن را ابلاغ کرد و الان در حال اجراست.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۵ دي 08:20
بررسی ابعاد خروج آمریکا از منطقه در گفتگوی دانا با کارشناس مسائل خاورمیانه:

همه جریان های مختلف ملی عراق درصدد اخراج آمریکایی ها از کشورشان هستند

سیدجعفر رضوی به ابعاد خروج آمریکا از منطقه خاورمیانه اشاره کرد و گفت: در داخل عراق چه جریان شیعه و چه جریان سنی و حتی جریان های مختلف دیگر ملی عراق تلاش می کنند تا آمریکایی ها را از عراق اخراج کنند تا جایی که مصوبه خروج آمریکایی ها از خاک عراق در پارلمان این کشور تصویب و به قانون تبدیل شد.
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۲ دي 10:10
بررسی عملکرد مجلس دهم در گفتگوی دانا با یک نماینده مجلس؛

باید در ساختار مجلس بازنگری شود/ مجلس دهم با نقطه ایده آل فاصله دارد

افضلی به عملکرد مجلس دهم اشاره کرد و گفت: ساختار مجلس دهم شورای اسلامی جهت ریل گذاری و سیاست گذاری در چارچوب موازین انقلاب اسلامی نیاز به بازنگری دارد که تحقق این مهم مستلزم آن است که افراد مجرب و متخصص پای کار بیاند.
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۲ دي 08:50
عضو لیست امید مجلس در گفتگو با دانا:

فراکسیون امید در ناکارآمدی دولت مقصر است

محمودزاده با اشاره به ناکارآمدی فراکسیون امید مجلس گفت: بخشی از ناکارآمدی فراکسیون امید به حرکات فردی اعضای لیست امید مربوط می شود که بر اساس مسئولیت های منطقه ای و حوزه های انتخابی گاهاً تصمیماتی می گرفتند.
۱۳۹۸ يکشنبه ۸ دي 08:45
در گفتگو با عضو مجمع تشخیص مصلحت مطرح شد؛

واکنش میرسلیم به اظهارات رئیس دفتر روحانی در خصوص FATF

میرسلیم در واکنش به اظهارت واعظی مبنی بر ادعاهای مطروحه مجمع تشخیص در خصوص FATF گفت: آقای واعظی می تواند به همراه رئیسش به جلسات مجمع تشخیص مصلحت تشریف بیاورد تا با نظریات کارشناسی از نزدیک آشنا شود و توصیه می کنم از دور نکاتی نفرماید که باعث هتک حیثیتش شود.
۱۳۹۸ يکشنبه ۸ دي 08:15